Přejít na výpis diskuzí

Sámer Issa

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluji tě sámere
  • Sámirek

    Sámer je ten nejúžasnější a nejkrásnější kluk, kterýho jsem kdy viděla!!! (v televizi, no, ale i ve skutečnosti!!):-))
  • super kluk
  • Samerek

    Ahojky samere mam te strasne rada i moje kamoska silva,lucka a inka..tak ahoj jestli chces ozvi se...Ivanka
  • Ja nevim

    Ja nevim,ale ses super kořen.
  • hodnocení

    Ahoj!jsi fakti pěknej kluk pasuje ti všechna oblečení co nosíš,ale tohle myslím vážně!!!
  • Supr borec
  • Sámire

    SÁMERE!!!Miluju tě!
  • jsi SUPER STAR!
  • Sámer je nejlepší

    sámer je dobrý a je moc hezký ale moc hezky zpívá!!!!!
  • Sámer je borec

    Ahoj Sami jsi fajn kluků, kterej podle mě ví co chce a má prostě v šoubiznise šanci. Hlavně di musíš dávat pozor na lidi jako je O. Hejma apod. protože oni by ti mohli ublížit. Pa a napiš Andinka
  • ujde

    ahojky chtela sem sem jenom napsat ze Samer nezpívá špatně ale mohlo by to bejt lepší většinu svejch faninek si ziska hlavne kvuli tomu za je hezkej a to on je :o)a rozhodne sem mu to prala vic nez Sarce vankový protoze se mi zda na superstar moc mlada.a tadytim zpusobem bych chtela vyznat lasku jednomu klukovi ŠTĚPÁNOVI
  • miluju tě samire chcu tě pa lenča
  • ses dobrej!!
  • Sámere nic si nedělej s těch,kteří tě pomlouvají nebo se jim nelíbí tvůj hlas či zpěv!!!!Máš hodně fanynek to ale myslím víš taky.Já nejsem tvoje fanynka ale ráda si tě poslechnu.Máš u mě plus za to ,že jsi řekl,že se tě nedá srovnávat s Michaelem Jacskonem.
  • nemůžu pochopit jak někdo může srovnávat Sámera s Michaelem Jacsonem?????!!!!!! sÁMER JE PROSTĚ hvězda na nebi,která nikdy nezmizí,vždycky bude zářit!!!!!!
  • samer je nejlepší a nejhezčí
  • Sámer je nesladší kluk pod sluncem

    Čauky Sami!!!! Jsi ten nesladší a nejkrásnější kluk na světě!!! Pořád poslouchám tvoji písničku!!Jsi moje SuperStar! A když bylo SuperStars jdou do nebe,tak jsem mylsela,že tu televizu zežeru!Hrozně ti to tam pasovalo a skvěle zpívaš..pac a pusu..Měj se krásně pa
  • Pro Sámira

    Ahojky,hele Sámere to co ti napsala prdelka ona má pravdu to co ti napsala tam ta holka s toho si nic nedělej:-)Jseš fakt sladkejeVíš všichni co znám tě milujou a já jsem mezi nimaee
  • !SÁMEREČEK!

    Sámereček Sámereček hvězdou letošní měl se stát jenomže se stalo to že faninkám došel kredit!Problém!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit