Přejít na výpis diskuzí

Sámer Issa

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MILUJUTĚ

    AHOJ SAMIRE JE MI 12 ,ALE TO JE JEDNO POŠLI MI NĚCO PA
  • cau

    Samere z moji kamoskou jsme ti moc fandili.Jsi BOžSKEJ
  • vzkaz pro Samera

    Sami jsi oblíbený u všech holčiček,TAK SI TOHO VAŽ JSI SUPER
  • Je lepší než Aneta!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Sámer je super zpěvák někdo ho má rád a někdo ne ,ale já ho ráda mám a myslím si,že je lepší než Aneta a kdokoliv ze SUPERSTAR Ketty
  • Sámírek je fakt bezva.Prdlej je stejně jako já a na rozdíl od někoho nezpychnul!!!!:-))))
  • miluji tě

    jsi borec
  • Sámer je Bůh!

    Sámer je naprosto božský stvoření:)))))
  • Sami

    Zato ja bych rekla ze je Samir nejhezci a nejsladci zpevak v CR a moc a moc ho mam rada,v pokoji mam nejmin deset jeho plagatu mezi vsemi ostatnimy,ktery mam jen po jednich,jo a ta Pavlina a Jaja jsou pekny kravy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-p
  • faninka

    ja jsem ti fandila a ty si sklamal!!!proc???po celym pokoji mam tvoje plakaty...cau janocka
  • jsi moc pěkný , ale mě by si nechtěl
  • jsi krasný a miluji Tě
  • ahoj:)
  • Ja jsem ti fandila...

    Samire ja Te hrozne obdivuju a moc Te prosim abys mi poslal tvoji fotku s podpisem na adresu Erika Pavelkova Choryne 135 75642 nebo mi alespon napis na cislo 604503755 ja mam 12 let a jsi supr
  • Samere jsi koren

    Miluju teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Samer je nejlepsí kluk na svete ja ho hrozne miluju Nemate na nej nekdo e-mailovou adresu nebo cislo na mobil?????????
  • Samírek

    Sámer, je prostě nejlepší......!!!!!!! Jo, určitě můžu za to já, že Sámir vypad......protože jsme byli v Itálii a chtěla jsem mu poslat hlas, ale už bylo pozdě.....bééééééééé,noa ale na Šárina na Sámera stejně nemá!!!!!!! Čus,posílám pusinku...... love you
  • Sámireček

    Ahoj Samere,jestli tohle čteš tak se mi prosím ozvi. Moc se těším na tvoje CD. Hned jak vyjde tak si ho koupím. Pac a pusu psílá Macíček (potkali jsme se na Mácháči.)
  • JÁ HO ZE SRDCE MILUJU!
  • Sámer je v pohodě narozdíl od těch co mu nadávají

    Sámer je bezvadnej upřímnej kluk a talentovanej zpěvák. Já si ale vždycky představuju, jak asi vypadají ti kluci, co mají zapotřebí vecpat se někam , kde se píše o Sámerovi a sprostě mu nadávat. Co k tomu může vést normálního kluka? Nedovedu pochopit! Snad to, že při pohledu do zrcadla zjistili, že do jeho podoby mají daleko a myslí si, že většina holek je zblblá jen do jeho zevnějšku. Což je ovšem hluboký omyl! Takže pánové a kluci, kašlete na Sámera, buďte usměvaví pohodáři, kteří se umějí galantně chovat k holkám, něco rozumnýho dělějte, a pak vás určitě ani nenapdane myslet na Sámera Issu. To, že mu tu anonymně nadáváte, je jen projevem Vaší slabosti a pocitu méněcenosti. Tečka.
  • milujuho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit