Přejít na výpis diskuzí

Sámer Issa

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ISSINKA

    UMI HESKY SPIVAT
  • ISSA SAMER

    SEŠ NEJHESČI NA SVĚTĚ SAMERE!!!!!!!!!!!!!
  • Miláček

    Samirku byl jsi ze všech nejlepší.Posílala jsem ti hlasy jak jen to šlo.jak si byl teď na koncertě v Ústí,tak jsem řvala ze všech nejvíc.Tvůj brácha seděl hned v řadě pode mnou,tak ho ode mne pozdravuj.Jinak jsem Káťa a bude mi 16 let.Prosím tě,napiš na číslo 721133796.Uděláš mi moc velkou radost.Tak ať se ti daří v kariéře.MILUJI TĚ!!!!!!!!!Pa Pa
  • pravda

    nevim proč, ale tvůj bratr je hezčí..... tak ho ode mne pozdravuj... :)
  • SÁMER

    MILU JITĚ SÁMERE!!!!!
  • NEJHESČÍ KLUK NA SVĚTĚ

    JE SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER
  • SAMIREK

    JE NEJHESČÍ NA SVĚTĚ A NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ. A HESKY SPÍVÁ, MÁ HEZKÉHO PSA!!!!!!
  • MILUJI TE
  • samirek

    v te reklame ti to moc moc moc moc slusi jsi proste super!!!tesim se na tvuj koncert LG TOUR.doufam ze tvoje cedecko vyjde co nejdriv uz se totiz nemuzu dockat az ho budu poslouchat od rana do vecera.MILUJI TE SAMERE AHOJ!!!!!!
  • jsi nejlepsi na celym svete.nadherne spivas a jsi k sezrani!!!!!!!!!!!!!!
  • Vzhled dobry,zpev ujde

  • milacik

    si chutnucky mam ta po celejizbe pa
  • MILACIK

    SI TO NAJLEPSIE CO KOHO KEDY STRETLO,TA REKLAMA JE FAKT BOZSKA,MILUJEM TA pa
  • cau

    neman potuchu kto to je. aspon som si o tebe nieco precitala
  • sámer

    samirek je bezva
  • CHVALA

    SAMER JE SKVĚLEJ!!!!!!!!!!
  • Issinka

    Sámirek je nejlepší!!!!!!!!!!!!!
  • sAMIREK

    JE TO BOŽAN!!!!!!!!!!!!!!!
  • je to strasne krasnej kluk s nadhernym hlasem,az mu vyjde album, urcite si ho musim sehnat nebo koupit. ale povim vam, byla sem s nim na tabore a co se jeho chovani tyce, je to blbej kreten!!!
  • Sámer je chlapec ktory spevom a krásou zaujal velmi vela dievčat,ale len chcem povedat,ze je super a ,ze ho lubim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit