Přejít na výpis diskuzí

Sámer Issa

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sámer je super!

    Sámer je výjimečnej člověk, jako takovej vzbuzuje rozporuplný reakce. Počkejte nadávači, až vyjde jeho CD! Pak se podívejte do zrcadla a řekněte si, co jste dokázali vy!!! Leda někomu nadávat! Hodně ubohý, co?
  • Kdo může hlasovat pro to teplouše Sámera,tak je největší hovado,které tahle zem kdy nisila !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Pro Dasu

    Daso, tohle nejsou Samerovy stranky, Samer to necte a urcite ti neodpovi ani se ti neozve. Nevim sice, s kym sis psala, ale urcite to nebyl Samer. Vtipalku, kteri vyuzivali naivity holek a jejich zpufaly touhy po Samerovi, bylo a je strasne moc. Je jen na tobe, abys uvazovala realisticky a pochopila, ze Samer by si s tebou prece nedomlouval schuzku. A nikdy nezverejnuj svoje cislo na internetu, hrozi ti nebezpeci, ze ti na nej bude volat nejaky uchylak a bude se vydavat za Samera. Bud vic opatrna a nebud naivni!
  • otáska

    736204456
  • otáska

    Psala jsem si s jedním klukem říkal že je Samer!Měli jsme se sejít v Benešově a on to pak zrušil!Mě to hodně sklamalo !Tet mám pochiby jestli jsi to ty!Jestli zmáš todle číslo tak se ozvy! PAPA Dáša
  • Sámer je hvězda!

    Jen si vemte, co lidí stále usilovně hledá nějaká stránky, aby se mohli k němu vyjádřit. Nikomu není volný. Má prostě hvězdný parametry. A jestli si to sám nějak nepokazí, tak má možnost uspět i v zahraničí. Držím palce!
  • holky,jste normalni?Jakkkk...po nem muzete tak silet????Nerikam ze neni hezkej,ale je to ubozak tak se vzpamatujte a radsi honte NORMAL kluky a ne paka co o vas nestojej pa
  • samer

    samer je nejlepsi!!!!!!!!!!
  • Sam je talentovanej hezkje kluk, asi bych ho z postele nevyhodila:-)
  • :-)

    je to pusinka :)))
  • Sámer je nej!!

    Je Fakt boží!!
  • dýchej zhluboka, mládenče, nejsme poprděný z tebe, ale ze sámera! proč asi? koukni do zrcadla, zkus si zazpívat a možná ti to pak dojde :-))
  • samer je super
  • Ty fotky co vysly ve Vecerni Praze a jsou urceny na booklet novyho cedecka jsou uplne uzasny, uz to neni kluk, uz je to muz, je to strasne sexy chlapik!!!!
  • Ssamer Je 1!!!

    Ahoj!!Ja vám něco povím!!On je skvelej!!Znam ho,a je to clovek jako vy ostatni!!!Normalní!!A kdyz tu prudite s tou reklamou,tak si priznejme ,kdo by si takove krasne penize nevzal???Hlavne nedelejte ze sebe jednicky!!Protoze nekdo na svete neni!!Ale Samer je proste jen krasnej a hodnej kluk!A to nejsem 14/!!!!!!!
  • SEXY SÁMER

    Sámer je na svůj věk výjimečná osobnost, kluk je to nejen talentovanej, chytrej, ale ještě neuvěřitelně sexy!!!!!!!!! Což většina mužské populace nemůže vydejchat :-DDDDDDD I Want Your Sex ! :)))))))))))))))))
  • Důležité

    Sámer je nej.
  • SÁMER JE FAKT NEJLEPŠÍ

    Nikdo o Samirovi neřikejte, že neumí zpívat, protože to neni pravda!Jestli jste se dívali na SVĚT HLEDÁ SUPERSTAR, tak moc dobře víte, že kdyby tam Samir byl, tak by měl úspěch.A kdo řiká, že ne, tak si to nechce přiznat!!!!Takový silný, ale i sladký hlásky se těm porotcům líbily....(A MĚ TAKY)A jak vám?!?
  • Samere, jsi velice pritezlivej chlap, ale krome toho jsi me zaujal predevsim svou skromnou povahou a milym uprimnym vystupovanim. Moc se mi libi vsechny rozhovory s tebou, protoze je z nich videt, jak jses chytrej a rozumnej, ze si vazis tech spravnych veci a vubec nejsi namysleny. Myslim, ze letos na slavikach dopadnes hodne dobre a moc ti to preju. Mas krasny hlas, jses neobycejne talentovanej a navic desne sexy :-))
  • PRO NIKOLU

    E-mail je: samer.issa@seznam.cz To čislo je:728578981 teda jestli si ho nezměnil a jestli je pravý, ale jednou sem se tam dovolala a podle hlasu je to von.Měj se ráda sem pomohla-i když Sámerovi asi moc ne- tak Sami sorry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit