Přejít na výpis diskuzí

Sámer Issa

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já žasnu

    Samer se mi moc líbí, je to sympaťák s charismatickým hlasem a zevnějškem a nechápu, co si tím dokazujou ti,kteří ho zde pomouvají. Přála bych mu, aby hlavně zůstal sám sebou a dělal vždycky to co cíti a hlavně s chutí a s úsměvem, který mu moc sluší.
  • Sámirek je můj miláček.
  • Je okouzlujici! :-)

    Mela jsem moznost se se Samerem potkat osobne a musim rict, ze je naprosto okouzlujici a nepopsatelne krasnej! Je strasne milej, pratelskej, veselej, pusobi uprimne a vubec ne namyslene. Hlasy jsem posilala Anete, ale dneska bych je vsechny dala Samerovi! Je to kouzelnej kluk :-)) A potkat se s nim zblizka je zazitek, na ktery se nezapomina :-)
  • Samer nejvetsi laska

    Samirku jastli to ctes tak ti musim něco vzkazat silene te MILUJU!!!!!!!!!!!!!!!Jsi laska myho zivota jeste jednou MILUJU TE!!!!!!!!!
  • Miluju ho

    Miluju ho,je to můj miláček. Jmenuje se SAMER ISSA. Je prostě úžasný,krásný no prostě úžasný. MILUJU HO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • milacek

    Samera Issu šilene miluju. Je krasnej uzasnej a nadherne zpiva jsem jeho nejvetsi fanynka!!!!!!!!!!!!!!!!
  • pro Lenicku!

    Samer je krasnej!!!! (bez vrazdit, ty kravo) :-))))))))))
  • slavik

    hlasujte na http://slavik.seznam.cz dobre si prectete navod a podporte samera :-)
  • I LOVE SáMIREK

    Sámirek je podle mě,Zlatky,anetky,a lenky ten nehezčí kluk na světě.....a má taky moc krásnýho brášku:-)))))a hlavně umí krásně zpívat.....a to je na něm to nejkrásnější........a má taky mooooc krásný oči...a hlavně si Sami nedělej nic z těch pomluv....ty totiž neuměj zpívat...pa Terezka:-))))
  • ahoj samer strasne ta lubkame
  • Spermohlt

    Já bych potřeboval taky Samíčku.Zavolej:605 931 458
  • normal

    Podle me je Sammer super.Sice se nad nim nerozplivam jako kazda,ale je fakt,ze neco do sebe ma.Proto mu drzim palecky,at mu vyjde vse co si jen preje.
  • miluji ho a jsem stoho neštastná

    sámire isso já tě miluji a ani nevím co mám dělat.poslouchám tě každou minutu a hodinu a tomi ani nestačí miluji tě!!!! já chci u mřít když tě nikdy neuvidím!!
  • Miláček

    Jseš nejhezčí kluk na světe
  • Miláček
  • bezva kluk

    Sámer je skvělej kluk . Hned od pohledu vidím jakej je to simpaták .jeho zpěv je dobrej i kdyz ke konci polevoval protože měl špatný výběr písní tak jsem mu stejnak fandila aby byl aspon druhej.
  • Je sladoucej nadhernej a ten jazyk hmmmm
  • Pro vsechny blbecky,ktery Samerovi zavidi to,co oni nikdy nedokazou!!!!

    Samir je skvelej kluk a nechapu,proc ho nemate vsichni radi.sice nejsem jedna z tech,ktere by do nej byli fakt moooc zazrany,ale je to skvelej kluk.Krasne zpiva a nehraje si na zadnyho usmrkanka jako ostatni.Vsechno bere s klidem a tak jak to proste je!A pokud si nekdo mysli opak,tak ja mu to vyvracet nebudu!Jen si myslim,ze fakt nemate rozum!
  • BLBEC

    JSTE VŠICHNI BLBCI CO FANDÍTE SÁMEROVI JE TO JEN BLBÍ UCHYL KTERÝ HROZNĚ ZPÍVÁ A MYSLÍ SI O SEBĚ ŽE JE PĚKNÝ!!!
  • Oprava

    Nezlobte se, ale každý, kdo si v průběhu vysílání Superstar aspoň jednou koupil noviny, ví, že Sámera porodila jeho maminka v Čechách. Valilo se to na nás ze všech stran. Jak to, že k vám se tahle informace nedostala, když zveřejňujete jeho životopis? Ne že by mě zrovna tohle nějak zásadně urazilo, ale v poslední době se zdá, že je jedno, co se o kom píše, hlavně že je co číst...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit