Přejít na výpis diskuzí

Sámer Issa

OSOBNOST 31.12.2006 
594 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MILUJI TE
  • SAMIREK

    JE NEJHESČÍ NA SVĚTĚ A NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ. A HESKY SPÍVÁ, MÁ HEZKÉHO PSA!!!!!!
  • Pěkní

    Mě se jako kluk zas až tak nelíbí,ale líbí se mi ,že zpívá jinak,než všichni zpěváci u nás
  • NEJHESČÍ KLUK NA SVĚTĚ

    JE SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER SÁMER
  • samere preval langerovou!!!!!!!!!!!!!!!! *5* *5* *16* *14* *5*
  • Miláček

    Samirku byl jsi ze všech nejlepší.Posílala jsem ti hlasy jak jen to šlo.jak si byl teď na koncertě v Ústí,tak jsem řvala ze všech nejvíc.Tvůj brácha seděl hned v řadě pode mnou,tak ho ode mne pozdravuj.Jinak jsem Káťa a bude mi 16 let.Prosím tě,napiš na číslo 721133796.Uděláš mi moc velkou radost.Tak ať se ti daří v kariéře.MILUJI TĚ!!!!!!!!!Pa Pa
  • Fanoušek Sámirka Niky

    Ahoj jak se ti žije,máš dobrý písnišky,vážně,a mám skoro každý tvůj plakát,tak se měj a brzy ahoj Nikolka *14* *14* *3* *8* *5* *4* *1* *5* *4* pa pa
  • ISSA SAMER

    SEŠ NEJHESČI NA SVĚTĚ SAMERE!!!!!!!!!!!!!
  • ISSINKA

    UMI HESKY SPIVAT
  • namyšlenost

    můžeme si myslet co chceme,ale já si nemůžu pomoct namyšleného jsem ho ještě neviděla,kde kdy byl namyšlený,možná trochu bláznivý,praštěný,ale namyšlenost vypadá jinak,lidi vzpamatujte se spíš ti kteří ho pořád takto napadáte

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit