Přejít na výpis diskuzí

Samu Haber

OSOBNOST 8.6.2007 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ma fakt strasne hezkej hlas! Proste bozii! Je fakt hezkej chlap!!
  • Ahojky,nevím,jestli je ženatý,ale pokud se podíváte na další odkazy na netu,najdete jeho fotky s přítelkyní.A jsou aktuální.Dokonce tam i říká,že tetování,které má na ruce-Navždy TvŮJ patří jen jí.Také se mi moc líbí,ale jsem si jistá,že takhle krásný kluk nebude určitě sám.Bohužel *13*
    • chantellelionmon
      především už to dávno není kluk *1*
  • NEJLEPŠÍ ZPĚVÁK NA SVĚTĚ !!!!!!!!!!!!!
    MÁ ÚÚÚÚÚÚŽASNEJ HLAS - MILUJU HO <3 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

    <3 I LOVE YOU <3 FOREVER YOURS <3
  • kikulinka1996
    *14* *14* Všechno nejlepší *14* *14* Je to suprověj zpěvák
  • Samu 4ever yours *14*
  • anji

    :)

    Happy B-day ;))
  • KONCERT NA SLOVENSKU

    ludiaaaaa....neviem ci o tom viete ale SUNRISE AVENUE budu 14.8.2008 v TERCHOVEJ na SLOVENSKU......na Terchovskom Budzogani......je to oficialne potvrdene maju to aj na stranke (www.suniseavenue.com) pojdete tam?? *7*
    • Re: KONCERT NA SLOVENSKU

      Já jsem tam byla *4*
  • samuu

    Cawte mam 28 a milujem samu haber!!!!!!!! Ja neviem co amm povedat..! No proste ho milujem. DIk za informaciu...! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • my space

    samu nie je ženatý a nemá ani frajerku
    ak mu chcete napísať odkaz tak si zadajte do vyhľadávača MY SPACE SAMU HABER.Dostanete sa na jeho stránku a napravo je tabuľka Dear Samu sign Samu guest book.kliknite a pište.ja som to už urobila a čakám na odpoveď.Ak odpíše dám vedieť.inak hneď pri tom ozname ma krááásne
    umelecké čiernobiele foto.Stojí za to skúste *14*
    • Re: my space

      no hej mohol by byt o par kokov mladší mno ale čo ja mam 14 a to je 18 rokou rozdiel nie je to boh vie vela?či hej?
      *14* *14*
  • Nemyslím si...

    Baby nemyslím si, že je starý. Práve naopak, je v najlepších rokoch. Mám 22 a nečakala by som, že ešte niekedy budem surfovať po nete, aby som si do noťáska stiahla jeho foto. Okrem iného má úplne božský hlas, album počúvam v aute pri šoférovaní, kde je to najväčší relax... A je fajn vrátiť sa do dievčnských čias. Z slušáckej vysokoškoláčky, bláznivé stvorenie, čo počúva v aute nejakého speváka...a šalie:-)baby užívajte si to...nech máte na čo spomínať:-) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit