Přejít na výpis diskuzí

Samu Haber

OSOBNOST 8.6.2007 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zenaty???

    nie je zenaty..lebo v jednom rozhovore sa pytal moderator ze ci maju priatelky {ako vsetci chalani zo skupiny} a samu povedal ze nie *14*
    • Re: zenaty???

      supeeeer..díky...tyjo..tak jen doufám, že ho brzo potkám... *14* *14*
    • Re: zenaty???

      Ahojte,SA jsou dobří.Při serfování na youtube.com sme narazily na jednoo video http://youtube.com/watch?v=dBNfh4uW tGM&mode=related&search=
      a jelikož naše anglické znalosti nemají takové grády,tak nejsme schopné zjistit o co v tom videu jde,nenašla by se naka hodná duše která by to pro nás přeložila (jen by nám napsala o co tam go,o čem se tam baví,a co to tam proboha Samu předvádí (jak se tam drží za ehm,ehm..))Když by se někdo takovej našel,tak budem moooooooooooooooooooc vděčný.Když tak nám napište na náš mail : prdlajsek@seznam.cz
      Díky
      dvě holky co neumí anglicky
      PS:no,my sme ten rozhovor nemohli přeložit,asi se jedná o ten rozhovor kde se ptají jestli sou zadaní
      *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14*
  • dobra otazka

    nom to je dobra otazka...je zenaty??....ale myslim ze ne *14*
  • no, by mě ještě zajímalo...

    tedy úplně ze všeho nejvíc....jestli je ženatej... *14* ..jestli to někdo víte, písnětě prosím na mail.....kiitos...
    • Re: no, by mě ještě zajímalo...

      NEVIEM ALE AJ MNA BY TO ZAUJIIMALO..... LEN SKODA ZE JE TAKYY STARY UZ MA 31 KTO BY TO POVEDAL *9*
      • ?????????????????????????????? STARÝ ???????????????????????????????????
        ( v nejlepších letech ) podle mě je nádhernej <3 nejlepší zpěvák <3 miluju ho a jeho hlas <3
        *14* FOREVER YOURS *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit