Přejít na výpis diskuzí

Sandra Menges

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lilu13

    Re: Sandra autogram

    chtěla bych poprosit o autogram,tu zpěvačku jsem vždycky měla moc ráda a byla muj vzor.
  • lilu13

    Sandra

    Jedna z nejlepších zpěvaček všech dob *14*
  • Re: ...

    To je bezva, že má Sandra své příznivce taky mezi "náctiletými" *3* . Nechcete se zapsat do fanklubu *7* ?
  • Sandra autogram

    Piste si o autogram Sandre! *3*

    Autogramm - Adresse:
    Sandra
    c/o Crocodile Music
    Postfach 1360
    82155 Gräfelfing
  • Forever

    Love is!

    Love is light!

    Love is eternal!

    Love is real!

    Love is music!

    Love is album Sandra - The Art Of Love!
  • ...

    "osmdesátky" jsem sice nezažila, ale hudba z nich je prostě super a sandra nejlepšejší!!! je mi čtrnáct a mám ji fakt moc ráda...s kams jí posloucháme upe nejvíc jako a placky její mam všechny...jako fuckt machr největší...prostě největší ♥l♥o♥w♥e♥i♥n♥g♥ a mucking!neeej ♪M♪U♪S♪I♪C♪ *14*
  • Sandra jedééé

    Sandra a její i poslední cd > The Art Of Love je skvělé.A myslím si, že ná to ještě ukaže co v ní je....:-) zatím Ahojky M. *3*
  • Re: Sandra je nejlepší

    Ahojky,Sandra byl a je muj idol už od 10let.Měla jsem hodně fotek,plakáty i malé obrázky,ale postupem šasu jsem o ně přišla.Moc mně to mrzí,protože ted už asi nic neseženu.Ten duet je super. *3* *14* *3*
  • Re: Sandra

    Tak o tom ani nepochybuju, tenhle cajdák se povedl, to je fakt. :)
  • Re: Není nás málo !!!

    zdarec Heery, tebe bych tu nečekala!! *14*
  • Sandra

    Na Sandře jsem vyrost,One more night je nejnamakanější ploužák co znám!
  • Re: sandra

    Ahoj jirko byl bych moc rád kdyby si mě poslal ten duet Sandry s dj bobem tak jak budeš mít chuť a čas tak to pošli předem dík
  • latoya

    Sandra jue dobrá no....nej song je Maria Magdalena...a je dost poznat že je němka podle tý její pusy..je hezká
  • Re: Info o Sandře

    Cd a maxi Sandry jsou k sehnání na www.aukro.cz nebo nové na www.audio3.cz *4*
  • Není nás málo !!!

    Myslím, že kvalitní hudbu 80.let poslouchá stále hodně lidí, ale internet je samozřejmě spíše plný současných "star" typu Britney atd...
    Já jí mám rád stejně jako spoutu dalších a náhodou jsem narazil na skvělé fórum o 80.letech.Dá se tam pokecat a je naplánován i sraz.Sandra se dá samozřejmě též stáhnout, ale musíte rychle - albumy v MP3 co jsou tam na ně odkazy rychle mizí, ale nové se objevují.Po registarci která je zdarma tam máte přístup.
    http://music80.er.cz/
    Osmdesátkám zdar *3*
  • Je nás málo

    Ahoj Všichni fandové Sandrušky.
    Je nás málo co ocení starou dobrou hudbu ale mám radost že se najde alespoň hrstka lidí co nezapomíná. Když jsem si pročítal diskuze tak bych chtěl poprosit kohokoliv kdo má Sandrušku na cd. Já mám od ní dost písniček ale ještě na lp-čkách které už nejsou nejkvalitnější proto bych rád kdyby se mě někdo ozval nebo sehnal její alba na cd. Osobně teda mám Faiding Shadows a 18 Greatest hits a rád bych tuto sbírku rozšířil. Jinak co dodat, no rád bych se ještě dočkal jejího koncertu u nás, no budu doufat. Zatím se mějte a budu doufat že se mi někdo ozve a zprostředkuje mě její hudbu na cd.
  • Re: Info o Sandře

    Mám všechny řadovky od Mirrors po Fade Of Shades...:-)
  • Re: Info o Sandře

    mam prakticky vsechny alba
  • Info o Sandře

    Ahojte všichni příznivci Sandry. Chtěla jsem se vás zeptat, zda nevíte, kde můžu sehnat její alba a jiné informace. Když jsem byla malá, tak jsem ji strasně ráda poslouchala:) Díky moc všem, kteří mi poradí a nejen mě. Je to pro všechny! *3*
  • Sandra je super

    Mám rád Sandru, poslouchám ji rád, je to pohodová hudba, znám ji od počátku, co přišla s Marii Magdalenou, stejně tak sem poslouchával i první velký hit Michaela Cretu Samurai v r.1985. Mám prakticky všechny její cd, i to nové Reflections, což sou nove verze největších hitů. Samozřejmě je OK i Enigma.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit