Přejít na výpis diskuzí

Sandra Menges

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nepostup
  • Sandra

    Jsem nadále fanynkou Sandry, je to skvělá zpěvačka a je velká škoda, že jí nemohu sehnat její CD!!!!! Kdo je z Mostu a poskytl mi příležitost o vypálení CD s rozumnou cenou a kdo by měl i plakáty, také beru. Prosím ozvěte se mi na email, děkuji pa
  • sandra

    zdravim vsechny priznivce NASI SANDRY.Jsem take jeji fanda od roku89 co tu mela koncert,ktery se da take stahnout.Musim potvrdit,Ze vychazi new CD+duet se zpevakem DJ.Bobem S nazvem Secret of love.Je bombova a jeste lepsi mix.Ale bohuzel vyvrati,ze nedela v branzi,Ona stale pracuje,Enigma,divadlo rozhovory,televize a v prvni rade o sve chlapce.jestli jste nekdo z pha.muzem se sejit a pokecat.muzu vam poslat e-mailem mixi,verze.napr.one more night,litlle giri,in the heat of the night,aruond my heart atd.nepoisledni rade i secret of love mix a video.muzem si tak vymenovat a informovat se navzajem.s pozdravem Jirka
  • Sandra

    Sandra je fakt dobrá,jsem její fanda už hrozně moc dlouho.Je tady velice málo článků nebo webů o ní což je moc veliká škoda,a víte že bude mít nové Cédéčko?v první polovině roku 2006,už se nemůžu dočkat :-)
  • Sanra je perfektní já osobně jí miluju. Jen škoda že už nedělá branži.
  • Sandra je nejlepší

    Je škoda,že je tady jenom VELMI stručná biografie, ale aspoň něco. Nedávno jsem Ji tady hledala a nebyla tady. Jinak vyzývám všechny lidičky, který mají Sandru rádi, aby mi napsali a můžem si o ní pokecat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit