Přejít na výpis diskuzí

Sandra Lehnertová

OSOBNOST 22.8.2008 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nádherná holčina, škoda že se dále filmu nevěnuje.
  • sandra

    je to krasavice a v Maji to zahrala dost dobre.preju vic takovych roli *4* zavistivcu a neprejicich bude vzdycky hodnemze *16*
    • anett96

      Re: sandra

      a co tam proboha zahrála dyt nerekla jediný slovo!...je pekna ale v tom máji se mi pekne zhnusila
  • Sandruš .néj !

    Takže milá Nicol si trapná ..jen závidíš že nejsi celebrita ..!!Ale na to si budeš muset zvyknou holčičko ..!!! *4*
  • Mááj :)

    Skvělej filmík :) moc se mi líííbí.A Matěj..ty jo ten je tak kráásnej...taky bych si snim něco zahráála :O* Ale byla si opravdu moc dobrá.Já bych to takhle nezahrála.Byla bych až moc nervoozni..ještě s Matějem..no týjo :) !!! Ale fakt dobrýýý ;) tleskám
  • Re:pravda

    Z TEBE BY MATĚJ STROPNICKÝ ASI TAKY NEBYL NADŠENEJ CO?? Nesnáším lidi co takhle hnusně závidí někomu co se mu povedlo takže nech Sandru žít a vidíš,že většina tady píše ,že je HEZKÁ a ONA JE TAK SI TO DOPRDELE PŘIZNEJ A NEZÁVID.... *13*
  • Máj -super

    Já si taky myslím,že v Mji nebyla moc nalíčená,ale opravdu jí to tam seklo taky se mi na ní líbila ta přirozená krása,která z ní ve filmu vyzařovala a ti kdo říkají,že je tam škaredá dobré je to jejich názor,ale většina lidí tady píše,že je pěkná a já s nimi naprosto a 100% souhlasím... a proto pořád říkám na co si patlat gsicht make-upem,když a zrovna Sandra Lehnertová tam vypadala přirozeně krásná a takových holek,které na sebe nic nepatlají si já opravdu vážím.... přirozenost a krása nade vše!!
  • Sandra

    Myslím, že Sandra odvedla dobrou práci, Brabce chválím, že se odvážil do Máje obsadit ,, neherce,, protože vše je jednou poprvé a příště můžeme vidět Sandru i v nějakém dalším, třeba Brabec našel novou úspěšnou tvář, kdo ví, líbilo se mi, jak dokázala pocity vyjádřit, i když nemluvila, muselo to být těžké, jinak její odvahu při erotických scénách a další.. *3* *4* *4*
  • =)

    Sandru od vydění znám dělala modelku mí tetě v Kadani =)
  • mipos

    Ahoj Sandra.

    Alebo viete niekto zohnat nejakz email priamo na Sandru? Dakujem
  • mipos

    Ahoj Sandra.

    Ahoj Sandra. Potreboval by som sa s Teboeu dost surne porozpravat ohladom tvojho otca. Dakujem ahoj.mipos@pobox.sk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit