Přejít na výpis diskuzí

Sandra Lehnertová

OSOBNOST 22.8.2008 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .

    Určitě hezká holka,ale jinak v Máji,nic moc...Jde vidět,že nikdy nehrála...Ani Máj nic moc...Zálpetka "milostný trojúhelník" se možná zdá zajímává,ale pro mně nic moc...Kytice je 100x lepší!
  • ahoj Sandul..

    ještě sem to neviděl, ale chastám se na to *3* jinak těším se, až se zase potkáme *3* pa a pozdravuj *3*
  • pravda

    Takže, vůbec se mi nelíbíš... Dp Máje si se dostala skutečně a pouze náhodou... Myslíš si, že jsi hezká, ale nejsi!!! Ani trošku!! Kdyby na někom pracovali odborníci půl dne, taky by mu to slušelo... A Matěj z Tebe taky nebyl nadšenej... Známe se spolu!!! Zdar! *10*
    • Re: pravda

      si praštěná??co to tam meleš za blbosti??? *9* je nám jedno jestli znáš nějakého Matěje,a ztoho co si napsala jde vydět,že si pěkně hnusná,a závidíš její krásu !!!Preju ti,aby ses stala též herečkou a zkusila jakéto je být pomlouvaná,a uražená nějakýma blbkama zdar
    • Re: pravda

      Jako podle mě může něco takového napsat jen člověk,který ze všeho nejvíc žárlí, že sám nemůže být tak hezký a mít uspěch...je to škoda,že u nás je tolik lidí, kteří nepřejí úspěchy jiným
    • tery01

      Re: pravda

      Ja nechci nic rikat ale v maji nebyla nalicena skoro vubec,spis mne to tak pripadalo,a oskliva se mi vazne ale vazne nezdala.... ,takze bych tak tipla ze trochu zavidis nee??? *9* *9* *9*
    • Re: pravda

      si asi fakt blba kdyz tohle dokazes napsat..
      jinak podle me to sandre sluselo, je krásná a v májí z ní sice udelali asi trosku lehkou děvu ale stejne byla prirozene krasna a to se mi na ni libilo a docela jsem diky tomu změnila nazor na jiste věci.. *10* *14* *9*
    • Re: pravda

      Ježíš ty si hloupá, takhle dávat najev své mindráky, že? Oni museli vybrat jí, protože ty si zrovna neměla volno, asi si měla rande s nějakou celebritou, viď?
    • Re: pravda

      koukni se na sebe *16* nicol
    • Re: pravda

      Nicol a odkud se s Matějem znáš jestli se můžu zeptat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit