Přejít na výpis diskuzí

Sarah Brightman

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sarah zpívá nejlíp

    sarah zpívá nádherně!!zatím mám jen 6 cd a 1 dvd-musim to napravit!když jsem slyšela poprvé její hlas v duetu s andreou boccelim málem sem se rozbrečela!!zpívá opravdu jak anděl,je hrozně simpatická-na nic se nehraje!přesto působí jak bych to řekla-nadpozemsky opravdu jako anděl!jsem určitě její největší fanoušek!! *4*
    • anetajs

      Re: sarah zpívá nejlíp

      to bude asi tím že Sarah určitě je anděl *3* *4* mně rozbrečí její italský my heart will go on coby il mio coure va a time to say goodbye s andreou bocellim *14*
  • Sarah a Loreena Mc Kennitt

    Také se mi moc líbí tato hudba. Pokud se Vám líbí Sarah a neznáte Loreenu Mc Kennitt, zkuste si něco poslechnout. Je to opravdu hodně dobře dělaná keltská hudba.
    • Re: Sarah a Loreena Mc Kennitt

      Davam ti za pravdu, Sarah je skvela, ale hlas Loreen je bozskej..obe maji krasnej hlas co pohladi...mam je na mp3..proste super!!!
  • prosim o info

    prosim lidičky, kde bych našla info o sarah? (potřebuju toho krapik víc...... *9* ) dikájs
  • pomoc

    Ahojky lidi potřebuji pomoc. Kde bych sehnal na netu skladby sarah Brightmen? *9*
    • Re: pomoc

      Nejvetsi vyber naleznes na warez forech.
  • Sarah je anděl s krásným hlasem
    • Re:

      taky si myslim, ale mam jenom její jedno cd-la luna...... *4*
  • POMOC

    Neviete mi poradit ci je sarahbrightman vydata a ci ma deti?
    • Re: POMOC

      nemá nic je to zatím jalůvka aj ostane už je stará *15*
  • Sarah rulez!

    Ja jsem se se Sarah poprve setkal asi pred tremi lety uplne nahodou. Kamarad si vsiml, ze mam rad filmovou hudbu a kdovi proc mi rekl, ze ma CD, ktere by se mi mohlo libit. Sarah ma sice se soundtracky spolecne maximalne "S" na zacatku :o), presto me "Harem" okamzite dostal a pidil jsem se hned po jejich dalsich pocinech. Sarah je vazne uzasna. Je prirozena, princeznicka, krasne usmevava, proste svoje. Jeji hlas ma neuveritelny rozsah, je jako balzam na usi. Proste Sarah forever! *14*
  • Hvězda, která září

    stále stejně zářivým světlem. Její hlas dýchá nadpozemskou krásou a její půvab láká k objevení toho všeho.
  • Sarah je ta nejkrasnejsi *14* *14* *14* *4*
  • Anděl

    Sarah je anděl co zabloudil až k nám na zem.Nikdo nezpívá tak jako ona. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit