Přejít na výpis diskuzí

Sarah Brightman

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V roce 2004 jsme byli pracovat v Praze na jejim koncerte..byl to nejkrasnejsi koncert, ktery jsem kdy videl. Ted se mi dostala do ruky placka ziveho koncertu z Las Vegas...kdyz si pustim toto cd, hned si vzpomenu na jeji show v Praze. Obzvlast pisnicka Question of honor, mam temer slzy v ocich. Je to proste zpevacka cislo 1!
  • Její hlas je přímo andělský. Když slyšíte její hudbu, cítítem že do toho dává celou svou duši.
  • Sarah je anděl

    Zpěvačka Sarah je opravdový anděl svým vzhledem i projevem.
  • Hlas jak Andel.

    Kdyz Sarah zpiva je to jako kdyz zpiva andel. Jeji hlas je uvolnujici a puvabny. a velice silny. To jak si ona dokaze hrat se zpevem, je neco tak uzasneho. Je to ma favoritka cislo 1. Jeji koncert ktery jsem videl v praze byl uchvatny takovyto styl koncertu jsem jeste nikdy nevidel. Kdyz jsem uslysel prvni tony pisne La Luna (v cestine mesicku na nebi hlubokem) spustily se mi slyzy do oci. Nebo jeji vykon pri pisni Nesu Dorma. proste uzasna zpevacka ktera si muze o sobe myslel nejlepsi a byla by to pravda. A dalsi vec co je na ni uchvatna je. Jak ona je bezprostredni a sva zadna arogance nic takoveho chova se jak normalni clovek. I presto co vse dokazala. Proste je uzasna.
  • PANÍ zpěvačka

    Miluju Sarah už od roku 97, je to nejlepší zpěvačka, kterou jsem kdy slyšela. A slyšet ji naživo byla neuvěřitelná nádhera.
  • dotaz

    Zdravím všechny příznivce spěvačky Sarah brightman , už jsem o Sarah napsal pár řádků , furt jí mám moc rád .Ale mám velkou přání .Scháním plakát se Sarah na oficiálních stránkách mají plakát , ale jenom 23na 30cm dost málý.Napíš kdokoli a porad , kde se dá sehnat krapet větší plakát .Zdravím všechny
  • můj názor

    Sarah Brightman patří mezi zpěváky, kteří dokážou člověka opravdu skvěle uvolní a člověk při nich může opravdu relaxovat. Mám ji moc ráda.
  • Něco o své oblíbené Sarah

    Mám všechny vydané dvd se Sarah La Luna , Harem , Live From Las Wegas , At The Royal .A 14cd s písněmy od Sarah. Mě se líbý všechny , ale mám jednoho favorita a to je Live From Las Wegas.Její hudba na mě působí , jako balzám na duši , pravidelně jsi pouštím všecky cedéčka , takže se můžu považovat za velkýho fanouška Sarah
    • Re: Něco o své oblíbené Sarah

      ahoj lidi...dělám bakalářskou práci o sarah....nemůžete mě s ní někdo seznámit_ *15*
      a nebo, kdybyste měli něco na srdci, co opravdu stojí za to o ní napsat...
      budu ráda, když se někdo ozvete...myslím, že je to báječná zpěvačka a práci o ní bych chtěla udělat naplno...nebo i já Vám můžu říct něco, co třeba ještě nevíte...
      Mějte se nádherně...pa Pavlína
      *3*
    • Re: Něco o své oblíbené Sarah

      Jsem registrovaným členem oficiálního fanclubu Sarah Brightman. Jmenuji se Aleš, ale na internetu vystupuji výhradně jako APiK. Příspěvek od Aleše ze dne 10.04.2005 15:26 nemá ovšem s mojí osobou vůbec nic společného. *13* APiK - member of sarah-brightman.com official fanclub
  • andílek

    Sarah je opravdu skvělá zpěvačka s hlasem i podobou Anděla
    • Re: andílek

      Je to úžasná zpěvačka se zlatem v hrdle, která svou báječnou hudbou rozdává lidem štěstí. Poslouchat její hudbu je jako plout na zlatém obláčku a cítit se jako v ráji *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit