Přejít na výpis diskuzí

Sarah Connor

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • suppeerr ssaarraahh

    ssaarraahh jjssii ůůppllnněěě ttaa nneejjlleeppššíí zzppěěvvaaččkkaa aa mmáá nneejjoobbllííbbeenněějjššíí!!!! mmáámm vvššeecchhnnyy ttvvéé aallbbaa ccoo jjssii vvyyddaalla!!!! ahoj mám tě ráda pa míša!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Sarah neumí zpívat,vůbec!!!!
  • SARAH CONNER

    Je to velice krásná žena a má krásné písničky.Když je zpívá ,jde vidět že to spívá od srdce a prožívá to.Kdo máte od ní alba s písničkama prosím zašlete mi je na můj e-mail.Bude mít u nás také koncert a kdy.At jí tento úspěch hodně dlouho vydrží.Je mi sice 41 let ale mám ji moc ráda a držím ji všechny palečky.Tak se mějte.
  • Super sarah

    sarah Connor je moje nejoblíbenější spěvačka.Skvěle zpívá.chtěla bych vědět kde najdu její nejlepší stránky.
  • sarah a alba

    ahoj,chtela bych se zeptat:kolik ma Sara cd!!! a jak se jmenuji!! dekuji za odpoved!!! =o)
  • Sarah

    Sarah je vynikající zpěvačka. Její klipy jsou skvělý, ale její manžel Marc taky není k zahození a je to snad ten nejlepší zpěvák v celém Německu. Sarah má nyní skvělý nový klip, je zatím jedem z jejích nejvydařenějších klipů.
  • sarrah

    potřebuju texty k nějakejm písničkám od sarrah tak mi řekněte nějakou stránku kde bych je mohla najít.
  • sarah

    mám sarah strašně ráda svejma super písničkama a ploužákama mi nějak přirostla k srdci. neví někdo jestli bude někdy v čechách? jestli máte někdo její písničky nebo fotky a můžete je poslat e-mailem ,pošlete moc díky. . . . . . sarah je nejlepšíííííííííííííííííí a marc takyyyyyyyyy. . . . . .
  • Sarah a Marc jsou ůžasný pár!!Sarah je skvělá zpěvačka a marc je nejhezčí chlap na světě a jěště k tomu ůžasnej zpěvák.Škoda,že už se rozpadla skupina Natural.Marc ted ale zpívá sám a má moc krásný písničky.Vím to,protože mám německé hudební programy a také PRO7,kde budou dávat 2.řadu reality show Sarah & Marc In Love.Já jsem sledovala celou 1.řadu a byla super.Tak uvidíme.....
  • sarah

    je skvela .....!!!!!!!!!!
  • Sarah,you are the best singer all over the world.Your tracks and albooms are the best.Will you ever come to Czech Republic?
  • living to love you!

    Sarah je skvělá, nejlepší hit je zatím living to love you!!ten je good
  • hej,kdy že to tu bude,chtěl bych tam jít,díky předem za odpověd:)
  • sarah

    A dojed please brzy do Ceske republiky k nam do Ceska.. na vystoupeni bych sla rada.... goobbye your Lucy
  • sarah

    A jeste jsem chtela napsat ze jsi ta nejlepsi zpevacka-mas krasnej hlas a taky pisnicky mas nadherny!!!! jsi ta nej zpevacka a s Marcem ti to moc slusi Jste dokonaly par jste oba bajecni. tva fanynka Lucka preji at ti to vsechno vydrzi goodbye you Lucy
  • sarah

    Jsi skvela sarah umis hezky zpivat a si hezka...
  • Sarah connor

    je to nejlepšíííí zpěvačka na světě ,má skvělí písničky,vizáž aj...je to moje superstar
  • umíš hezky spívat

    sarah connor poslouchám už dlouho mam všechny její cedečka a i blok a tam mamjejí fotky
  • sarah

    prosim je tu nekdo mezi vami kdo vi jak se registruje do t-music rada bych poslala Sarah hlas
  • sarah Connor

    Je to super zpěvačka a chtěla bych aby na téhle stránce byly i písničky nebo ukázky z filmu.Chtěla bych totiž slyšet celou písničku FROM ZERO TO HERO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit