Přejít na výpis diskuzí

Sarah Jessica Parker

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Sarah Jessica Parker je podprumerná herečka
  • to jste toho asi moc neviděla
  • kde ste všichni sakra vzali ze neumi hrat?? A na 51 let vypadá úžasně.. *3*
  • Luky1987
    Sarah Jessica Parker fakt neumí hrát, herečka nic moc a naprostá tragédia
  • herecka tragedie , ona neumi hrat
  • Všechno nejlepší k narozeninám *3* *3* *3*
  • Luky1987
    Naprostá herecká katastrofa : presne to je Sarah Jessica Parker *1* *1* *1* *1*
  • Panebože, měli by jste se nad sebou zamyslet! S. J. Parker je prostě obyčejná ženská. Není to žádná extra nádhera, ale furt lepší, než takový ty "hvězdy", který na sebe napatlají tunu make-upu a myslí si kdoví co všechno! S. J. Parker je celkem pohledná ženská, která mimochodem nevypadá špatně i bez make-upu. ;)
  • Sarah Jessica Parker jako herecku jí proste vubec nerespektuji, jenom ako cloveka
  • hapy b-day
  • No víš, já neznám člověka, kterej by chtěl vypadat jak kůň!!!!!
  • Sarah sice není nejlepší herečka ale ani nejhorší!! je skvělá ma smysl pro humor a modní styl:) vy taky nejste dokonalí tak ji neodsuzujte! btw:některé její střevíce jsou fakt super:D *3* *4* *1*
  • I já se k ní míním správat jako k cloveku.Ale pouze jenom jako k cloveku.Ako herecka stojí S.J.Parker za houby proste.Jako herecku jí taky vubec nerespektuji.Jenom jako cloveka.PS pro me dobré herecky jsou Jennifer Aniston nebo Kate Winslet
  • at je jaka chce at vypada jak chce jeto skvela herecka :-)))))
  • !!!!!!!!!!! meli by jste se zamyslet nejdriv nad sebou...ANO! svuj nazor mit muzete, ALE nemusite se tady rozepisovat jaka je to.....! *16* *10*
  • Moje nejoblíbenejší herečka kterou mám rád je skvelá Jennifer Aniston.A ne ta hruza Jessica Parker
  • Dobrý den, jste užasná herečka (sex ve městě). I v seriálech který dávají každý den kromě víkendu na prima love. Vše nějlepší k narozeninám:-)
  • Nejlepší :D
  • To je ikona, výborná herečka
  • takova mila kunis ta se objevila jen ve 2 vyraznejsich komedii a ted se divam ze i kniha preziti to sem si nevsimla no ale chlapy asi jo.a hledme ona je najednou hrozne slavna a proc ? protoze to je sexy ukrajinka. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit