Přejít na výpis diskuzí

Sarah Jessica Parker

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky ji miluju.Ma perfektni styl oblikani a jeji serial si taky nenecavam nikdy ujit :o)
  • ...

    Sarah je super,mám ji moc ráda,je simpatická......viz.(sex ve městě:D)
  • Je to nádherná žena, má dokonalý styl a dokáže výborně hrát!:) Mám jí moc ráda.
  • Chci její cit pro módu a její nohy:) Je to prostě módní bohyně, naprosto dokonalá ikona a taky výborná herečka...to má někdo kliku
    • Re:

      Ano.Máte pravdu.Sarah je nádherná žena i když bych chtěl žít alespoň jeden měsíc jako ona slavná čtveřice ze SEXU.Poletovat po banketech.přemýšlet o tom kde a s kým a proč ne.Asi je život v NY jiný než v ČR.Alew bojím se,že by každý žijící tímto způsobemńic nedělám jen se kochám.pošel hlady.Ale Sarah je kus.
  • Sarinka

    Sarah je naozaj uzasna. Videla som skoro kazdy film ci serial, ktory kedy natocila. Vzdy ma dokaze rozosmiat, aj ked hra v drame :) Je proste briliantna. A nakoniec v Sex & the city ukazala, co v nej naozaj je. Z oblecenia, ktore tam mala, som bola povedcine uchvatena. Pamatam si na take zelene tricko s 55, ktore som si uplne zamilovala. No jo...Sarah Jessica je COOL! Nedivim sa, ze je taka popularna. Kto by ju nemal rad :)))
  • eve

    Jessicu mám hrozně ráda,je moc pěkná,v Sexu ve městě je super,sháním to všude možně na DVD nebo VHS,a nic.
  • Sarah

    Sarah je opravdu dokonalá. Má šmrc, vkus a gracieznost. Serial sex ve městě je nejlepší, je pravdivý a hlavně ukazuje ženy takové, jaké opravdu jsou...citlivé, sebevědomé, vtipné, náladové prostě k sežrání... jen tak dál!!
  • Panebože, měli by jste se nad sebou zamyslet! S. J. Parker je prostě obyčejná ženská. Není to žádná extra nádhera, ale furt lepší, než takový ty "hvězdy", který na sebe napatlají tunu make-upu a myslí si kdoví co všechno! S. J. Parker je celkem pohledná ženská, která mimochodem nevypadá špatně i bez make-upu. ;)
  • kde ste všichni sakra vzali ze neumi hrat?? A na 51 let vypadá úžasně.. *3*
  • brad-pitt

    brad pitt

    je pravda ze jessica parker na svuj vek je opravdu krasna zenska + dobraa herecka a to same jennifer aniston taky pekna kocicka jsou to dve zensky ktere jsou ne jenom obe moc krasne ale maj spolu pomerne mnoho veci spolecnych

    nebyla by tu nejaka anistonka pro brada ? hihihi

    napiste mi nejlepe praha nebo plzen *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit