Přejít na výpis diskuzí

Saša Rašilov nejml.

OSOBNOST 31.12.2006 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • j

    Všechno nejlepší *4*
  • Revizor

    Byla jsem ve Stavovském divadle na představení Revizor. V hlavních rolích Miroslav Donutil a Saša Rašilov. Od Pana herce M. Donutila jsem jeho herecký výkon víceméňě očekávala, ale příjemným překvapením pro mne bylo herecké umění právě Saši Rašilova...naprosto mně uchvátil...to, z jakým jiskřivým nasazením hraje roli je fascinující. Bylo ho úplně plné jeviště a navíc je to nádherný kus charizmatického chlapa. Všem kdo ho máte rádi, tuto hru doporučuji, ne třeba jen kvůli výše zmiňovaným hercům, ale celkově kvůli hereckému obsazení v představení a celkový děj, který je spjat potažmo s dnešní dobou obecně - korupce, a zamýšlení se nad dáním či nedáním úplatku...
    Toto představení hdonotím na jedničku a jedno z nejlepších, které jsem kdy měla možnost vidět...
    Katka - 27let
    • Re: Revizor

      Ja tam byla v zari se skolou, Sasa byl uzsny. Vsecky holky od nas naprosto uchvatil
  • chickuita

    :D

    no jo,ten se mi strašně líbil když jsem byla malá :D ale je fakt dobrej herec :)
  • ...

    haha a já chdím s jeho dcerou do třídy!! *15*
    • Re: ...

      a jak se jeho dcera jmenuje?
  • lieblinka

    Saša

    Je to vážně sympaták,skvělej herec s úžasnym hlasem a navíc děsně sexy. *14*
  • mykey

    Blahopřání

    Blahopřeji zpětně ke 37. narozeninám. Mnoho štěstí i všechno nejlepší do skvělé kariéry Saši Rašilova. S dobrými hereckými výkony, elegantním šarmem a propujčením svého příjemného hlasu do dabingu filmů a seriálů. Především s výborně namluveným Michaelem Scofieldem z Útěku z vězení.
  • svarova.vera

    saša rašilov

    vše nejlepší k narozeninám. *1*
  • LoVE

    sAsA RAsiLOv naDoBoVAL WeNtwOrDA miLlERA? MYSliM Ze kapKu Mu zMEnILY hLAS sasOvI JInka PriOSN bReAK mIluJU A wenTWorDA taKY NEJvIC faNYNKA *14* *4* *14* *3*
    • wendelin8

      Re: LoVE

      Taky se přidávám =o)) A je pravda,že dabuje Wentwortha *14* , sice jsem ho nikde neslyšela jako mluvit normálně, ale hodně Sašu dabuje někdo jinej např. v Kouzelnym měšci *3* *15* *15*
      • novalee

        Re: Re: LoVE

        Nn, v kouzelném měšci nikdo Sašu nedabuje, je tam akorát hodně maldej :)
      • Re: Re: LoVE

        Tak to je dobře, že je nás víc :D .. protože moc příspěvků a fandů tu není mno :D *15* *15*
        • Re: Re: Re: LoVE

          Ale musím uznat, že ten Sašův hlas Wentovi v ÚTĚKU Z VĚZENÍ fakt sednul... uplně jako by to byl jeho hlas :D:D:D Fakt ani jinej hlas by se mi na Wentovi nelíbil než Sašův.. doufám, že až si přes net objednám DVDčka ÚZV, tak že to bude v češtině a stejně nadabovaný :D:D :))) *15*
    • Re: LoVE

      Tak to jsme dvě, dost velký fanynky.. no tak je nás určitě víc :D Vždycky když začíná Útěk z vězení ( Prison Break) a je tam Went tak řikaj Saša Rašilov, takže ho určitě nadaboval a když jsem ho slyšela v TV i v Národnim divadle tak je to jeho hlas *3*
  • Saša

    Já ho mám ráda :)) Je skvělej a úžasně nadaboval Wentworth Millera v seriálu Útěk z vězení ( Scofielda ) *14* Went, Saša *14*
  • Doktor z vejminku

    Ahoj, nevíte někdo, zda Saša s Václavem nehráli vnuky pana Růžka v seriálu Doktor z vejminku, který teď běží na ČT1 ve středu dopoledne? Děkuji za odpověď. Jinak oba kluky mám moc ráda *14*
    • Re: Doktor z vejminku

      Tak jsem si právě přečetla na stránkách Václava,že tam opravdu hráli *8* Určitě se na ně podívejte, jak jim to tam sluší *3* (v tom seriálu).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit