Přejít na výpis diskuzí

Saša Rašilov nejml.

OSOBNOST 31.12.2006 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • také pro Sašu

    Ahoj, nepatřím mezi náctileté, ale přesto bych se chtěla zeptat, zda-li je nějaká možnost získat na Vás nějaký e-mailový kontakt, pokud byste měl zájem. Děkuji. Vaše fanynka Gábina
  • to je snad sen :)

    kde se dají takoví muži potkat..? Existují vůbec..? tajná obdivovatelka :)
  • Fan stránky

    Ahoj lidi, jsou tu stránky Saši Rašilova, neoficiální fanouškovské, velmi amatérské ,ale jsou . Zkuste na ně mrknout, třeba Vás tam něco zaujme. Jsou orientované především na Sašovu divadelní tvorbu. Pápá a mějte se sluníčkově *3*
  • ok

    Ten nej dabér na světě.
  • Dobrý večer Sašo.Pochibuji,ze mi odepíšete ,ale za skoušku nic nedám.vím ,ze vás asi ruším,ale zajímáte mě . *14* existuje nejaká adresa nakteré vás mohu občas zastihnout www *14*
  • LoVE

    sAsA RAsiLOv naDoBoVAL WeNtwOrDA miLlERA? MYSliM Ze kapKu Mu zMEnILY hLAS sasOvI JInka PriOSN bReAK mIluJU A wenTWorDA taKY NEJvIC faNYNKA *14* *4* *14* *3*
    • wendelin8

      Re: LoVE

      Taky se přidávám =o)) A je pravda,že dabuje Wentwortha *14* , sice jsem ho nikde neslyšela jako mluvit normálně, ale hodně Sašu dabuje někdo jinej např. v Kouzelnym měšci *3* *15* *15*
      • novalee

        Re: Re: LoVE

        Nn, v kouzelném měšci nikdo Sašu nedabuje, je tam akorát hodně maldej :)
      • Re: Re: LoVE

        Tak to je dobře, že je nás víc :D .. protože moc příspěvků a fandů tu není mno :D *15* *15*
        • Re: Re: Re: LoVE

          Ale musím uznat, že ten Sašův hlas Wentovi v ÚTĚKU Z VĚZENÍ fakt sednul... uplně jako by to byl jeho hlas :D:D:D Fakt ani jinej hlas by se mi na Wentovi nelíbil než Sašův.. doufám, že až si přes net objednám DVDčka ÚZV, tak že to bude v češtině a stejně nadabovaný :D:D :))) *15*
    • Re: LoVE

      Tak to jsme dvě, dost velký fanynky.. no tak je nás určitě víc :D Vždycky když začíná Útěk z vězení ( Prison Break) a je tam Went tak řikaj Saša Rašilov, takže ho určitě nadaboval a když jsem ho slyšela v TV i v Národnim divadle tak je to jeho hlas *3*
  • svarova.vera

    saša rašilov

    vše nejlepší k narozeninám. *1*
  • mykey

    Blahopřání

    Blahopřeji zpětně ke 37. narozeninám. Mnoho štěstí i všechno nejlepší do skvělé kariéry Saši Rašilova. S dobrými hereckými výkony, elegantním šarmem a propujčením svého příjemného hlasu do dabingu filmů a seriálů. Především s výborně namluveným Michaelem Scofieldem z Útěku z vězení.
  • Český Johnny Depp

    Saša Rašilov je český Johnny Depp :-)
  • Dodatek

    No nejsem já pako, píšu o stránkách a nenapíšu adresu:www.sasa-rasilov.czechian.net *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit