Přejít na výpis diskuzí

Saša Rašilov nejml.

OSOBNOST 31.12.2006 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oTÁZKY A ODPOVDI

    ahojik liďáknové!!! tak koukám že vás není zrovna málo :) no prostě mám se sašou přímí skoro každodenní kontakt a pokud by na něj někdo měl otázky nebo tak tak mohu sprostředkovat po domluvě mohu SKUSIT sprostředkovat např rozhovor na icq... :) prostě kdo by měl zájem koukněte na blog www.sasa-rasilov.blog není to nic zajímavého poze vaše otázky a moje odpovedi!!!
    • Re: oTÁZKY A ODPOVDI

      ahoj , tak ten blog nemuzu najit !ani me tak nejde o icq , ale rada bych na sasu rasilova napsala clanek na me myspace .....kdyby odpovedel na par otazek bylo by to super *3*
    • Re: oTÁZKY A ODPOVDI

      ahoj,jak to myslíš s tím ICQ??jako,že bychom si s ním mohli psát nebo tak??to by bylo něco úžasného!!!Jinak,strašně jsem se na něho těšila,měl přijet moderovat do Krnova a nepřijel... *9* moc mě to mrzí...chtěla bych aspoň,když už,tak jeho autogram...!! *4*
  • Pes Bertík

    Saša Rašilov má moje velké sympatie,dokonce mě úplně dostal na titulní straně magazínu Tescoma, kde je vyfocený se svým psem. Přesně takovou máme fenku s nejasným původem a chtěli bychom štěňata,která by byla také taková,protože je to moc hezký pejsek. Je nějaká šance, že by naše Ája získala kontakt na Bertíka z tak slavně rodiny? To by byla bomba! *14*
  • fuj

    jeho ksicht je des,a jak dabuje hruza....wentwortha uplne zkazil tim s vym nechutnym hlasem *13* *13* *13* *9* *9* *9* *9*
    • Re: fuj

      Je to tvůj názor, ale já to neberu. Každej ho mít v lásce nemusí, ale když už chceš urážet, tak radši sklapni a nech si ty urážky pro sebe. Řekni klidně, že ho nemusíš, ale takhle sprostě ho neurážej jo? *13*
  • chyba lávky

    hele chytráci,určitě hrál maxe v účastnících zájezdu?
    • Re: chyba lávky

      cože maxe, no a pamelu hrála norisová ne? trochu padlý na hlavu
  • Maxe daboval

    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit