Přejít na výpis diskuzí

Saša Rašilov nejml.

OSOBNOST 31.12.2006 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Saša

    Je to ten nejhezčí český herec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
  • Sašík

    Saša je ten nejhezčí chlap co znám!Je to skvělej herec,a taky dabér
  • no coment...co je na nem...je to mamlas
  • Je úžasný herec a navíc i skvěle vypadá.Prostě ho miluji
  • saša

    saša je super herec,nedávno jsem ho potkala na pouti,byl se svojí rodinou,když jsem ho požádala o fotku tak se vůbec nechoval jako ti povrchní celebrity,kterým stoupla sláva do hlavy!!!!!!!!!!!!!:)
  • Saša se super!

    Saša je vážně skvělý herec!!Ale kdybyste ho viděli naživo v divadle!!To je teprva výkon!!!Například ve hře Cyrano z Bergeracu měl hned po Davidu Prachařovi nejlepší výkon!!!
    • Re: Saša se super!

      ja jsem videla Sašu v Brně jak pokřtil male hřibatko.... *3*
  • S:Rašilov

    ...je to sympaťák,který dává do každé své role i kus duše.V očích mu vyzařuje něco, co se těžko popisuje. Kdybych se s ním mohla setkat, je pár otázek, na které bych se ráda zeptala...
  • pozdrav

    Zdravim Sasu Rasilova a byl bych rad nebo spis moje pritelkyne kdyby prijal nase pozvani na obed.Moje pritelkyne je z Vas ceka vedle prosim ozvete se dekuji s pozdravem Kuba Dvorský cuba.dvorsky@seznam.cz 775111224 nebo prosim redakci aby tento e-mail poslala panu Rasilovi dale prosim
  • Saso ses uplne skvelej,nejhezci herec!!!!
  • Náhoda

    Zahlídly jsme ho náhodou v nákupním centru v Chodově, dokonce jsem se musela zeptat, jak že se jmenuje, věděla jsem, že ho od vidění znám, ale na jméno jsem si nevzpomněla.........jo, moc mu to slušelo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit