Přejít na výpis diskuzí

Saša Rašilov nejml.

OSOBNOST 31.12.2006 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážně

    Strašně moc bych si přála si jen tak popovídat se Sašou Rašilovem, ráda bych se ho zeptala na pár věcí ohledně herectví. Chtěla bych dělat v této profesi, a on je v ní opravdu dost dobrý. Je vůbec možné se s ním nějak spojit?
  • pro Sašu

    Ahoj sašo, chtěla bych se s Tebou přátelit (dopisováním nebo osobně). *4* *3* Je mi 19 let.Snad to nebude vadit Tvý manželce. Prosímtě napiš děkuji Adéla Můj e-mail:Adho@seznam.cz *3*
  • Pouta

    Ahoj Sašo!Dívám se na Rodinná pouta a hraješ tam dobrýho frajera.Líbí se mi tvoje role Jana Skály.Jseš heský a nádherný.Káťa *14* *14* *4* *15* *8* *3*
  • Ahoj

    Ahoj, chtěla bych se s Tebou přátelit (dopisováním nebo osobně). Prosím odepiš děkuji Adéla *3*
  • Saša&Saša

    Dobrý den, nedávno se mi dostala do ruky kniha o celém rodě Rašilovců. Zaujala mne zmínka o původu nejstaršího z rodu. Ve starší herecké branži se určitě vyskytuje více nositelů šlechtického titulu. Jen malá připomínka, je tento titul dědičný? Nejte také náhodou rytíř von Hessen? Bylo by úžasné vědět, že se dívám na pohádku, kde hlavní představitel je také tzv. urozený. Ale vážně. Máte báječné příbuzné. Přeji Vám hodně štěstí rodinného i profesního, škoda, že Praha je tak daleko, aby Vás člověk mohl vidět na vlastní oči "divadelníkovat". M.
  • o ty ssi tak rozzkoššnejj hoššaneček *14* *14* *14*
  • ach jaj

    Keď sa objaví taký herec ako je Saša na obrazovke človeku sa veru nechce odísť.. je to chlap na pohľad a tiež skvelý herec pre ktorého sa oplatí nechať ísť zapnutý program ktorý práve ide..prijemna tvár, prijemné vystupovanie.. no proste herec s veľký H..ach jaaaj .. tešilo ma...
  • Dobrý den! Víte,asi sem Saša nechodí,přesto bych mu chtěla vzkázat,že se mi moc líbil ve hře Na ústupu,byla jsem tam tuhle středu.myslím že jste naprosto výborný...Už se těším na revizora ve Stavovském divadle.Určitě na vás a pana Donutila půjdu...Odepište:-)prosím.
  • Jo, hezkej, ale ten repertoir !

    Běžte se někdo podívat na hru "Židle", kterou hraje s Vandou Hybnerovou. Takovou hrůzu jsem nikdy v divadle neviděl !!! *16* Jak ho vůbec mohlo napadnout se tohle učit a podvádět s tím pak lidi? Vyhozené prachy a ztracený čas ! slatored
    • Re: Jo, hezkej, ale ten repertoir !

      Hele ty vole, každému se líbí něco jiného. Žádný děs. je to normální hra.Hrozný je, co se dnes v této republice děje a ne tohle. Mysli tím,co ti sedí na krku ne tím, co máš mezi nohami.Ta odpověď patřila sem a ne autorovi ukovi.
    • Re: Jo, hezkej, ale ten repertoir !

      Hele ty vole, každému se líbí něco jiného. Žádný děs. je to normální hra.Děs je, co se dnes v této republice děje a ne tohle. Mysli škeblí a ne tím, co máš mezi nohami.
    • Re: Jo, hezkej, ale ten repertoir !

      Židle jsou skvostný a ty jsi debil!
  • že vám to všem neni trapný ho tady buzerovat stejně sem nechodí !!!a je ženatý!! *15* *13*
    • Re:

      No a co, že je ženatej? My jsme jen fanoušci, kteří ho maj jako oblíbenýhoo herce. To ho nemůžem mít oblíbenýho? *7*
    • Re:

      Tonikoho nezajímá, jestli je ženetej, nebo ne! prostě ho milujem, že lidííí? *3*
      • Re: Re:

        S manželkou herečkou Vandou Hybnerovou mají dvě děti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit