Přejít na výpis diskuzí

Saša Rašilov nejml.

OSOBNOST 31.12.2006 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měla jsem to štěstí a možnost se se Sašou 2x setkat, jednou při natáčení druhé řady Nemocnice na kraji města, kde jsem ho požádala o společnou fotku a podruhé též při natáčení pořadu pro českou televizi. Vždy mi ochotně vyhověl, je strašně milý, hodně moc příjemný sympaťák a skromný kluk, tak jak jsem si ho v reálu představovala, mám hezké fotky z natáčení na vzpomínání.. *4*
  • nika1991
    SASA RASILOV UZASNEJ FESAK BAJECNEJ>>>> VE FILMU DUSE JAKO KAVIAR> MOCCCCCC SEXY>>>>>>>> JAHO ZBOZNUJU........... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • take ho zboznuju.Je to uzasnak.Je vzhledove jinej nez ostatni herci.Tak trochu jako by byl odjinud.A hlavne je skvelej herec a ma prijemnej hlas pri dabinku.
  • Hraje fakt dobře.Je to náš nejlepšíherec.
  • Nemohli byste mi s ním domluvit večeři? Tu diskusi bych s ním ráda vedla osobně..
  • holky mohli jsme jit vsichni a s nami i nas milacek na veceri.
  • Chodila jsem s ním před Vandou, je vážně úžasnej. Jen jsem měla pocit, že pro něj nejsem dost dobrá, tak jsem to vzdala....
  • city

    Je pro Vas snadne hrat a predstirat city,ktere se maji projevit ve hre? Nekteri herci to umi hrat moc dobre,ale ve svem osobnim zivote jsou hodne uzavreni a neradi davaji sve city znat. Jak je tu u vas?
  • Výška

    Kolik měří Saša?
    • Re: Výška

      Někde psal, že asi 176 cm
  • dotaz

    Chtěl bych vás pozvat na oslvu založení Klubu výletních člunů který spoluzakládal váš dědeček jestli by jste měl zájem. Předseda klubu.
  • Je fakt k pomilování!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit