Přejít na výpis diskuzí

Saša Rašilov nejml.

OSOBNOST 31.12.2006 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ples

    Ahoj, Saša Rašilov bude moderovat maturitní ples v Kongresovém centru Praha v pátek 11.1.2008.
  • Revizor

    Byla jsem ve Stavovském divadle na představení Revizor. V hlavních rolích Miroslav Donutil a Saša Rašilov. Od Pana herce M. Donutila jsem jeho herecký výkon víceméňě očekávala, ale příjemným překvapením pro mne bylo herecké umění právě Saši Rašilova...naprosto mně uchvátil...to, z jakým jiskřivým nasazením hraje roli je fascinující. Bylo ho úplně plné jeviště a navíc je to nádherný kus charizmatického chlapa. Všem kdo ho máte rádi, tuto hru doporučuji, ne třeba jen kvůli výše zmiňovaným hercům, ale celkově kvůli hereckému obsazení v představení a celkový děj, který je spjat potažmo s dnešní dobou obecně - korupce, a zamýšlení se nad dáním či nedáním úplatku...
    Toto představení hdonotím na jedničku a jedno z nejlepších, které jsem kdy měla možnost vidět...
    Katka - 27let
    • Re: Revizor

      Ja tam byla v zari se skolou, Sasa byl uzsny. Vsecky holky od nas naprosto uchvatil
  • blahopřání

    Všechno nejlepší k narozeninám! *1*
  • i love saša

    miluji sašu je to nej herec nej nej nej *14* *14*
  • *14* *14* Nejhezčí český herec !! ♥ srašně se mi líbí jeho úsměv,hlas,talent pro herectví prostě všechno!! plno ženským se v noci zdá třeba o Bradu Pittovi... Mě se zdá o něm :D
  • daboval saša film cizinec????
  • Ernonaldo
    Sašo, viděl jsem tě jednou i s manželkou, když tvoje dcera jela na koni a tys ji fotil. Jinak jsem Rašilova nikdy nikde neviděl.
  • miluji ho
  • :)

    Je super aj filmy s ním sou super!!!!!!!!!!!
  • Saša je ten nejskvělejší a nejkrásnější herec na světě!!! Saša je moje sluníčko!!! Ja ho prostě miluju!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit