Přejít na výpis diskuzí

Saša Rašilov nejml.

OSOBNOST 31.12.2006 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Saša&Saša

    Dobrý den, nedávno se mi dostala do ruky kniha o celém rodě Rašilovců. Zaujala mne zmínka o původu nejstaršího z rodu. Ve starší herecké branži se určitě vyskytuje více nositelů šlechtického titulu. Jen malá připomínka, je tento titul dědičný? Nejte také náhodou rytíř von Hessen? Bylo by úžasné vědět, že se dívám na pohádku, kde hlavní představitel je také tzv. urozený. Ale vážně. Máte báječné příbuzné. Přeji Vám hodně štěstí rodinného i profesního, škoda, že Praha je tak daleko, aby Vás člověk mohl vidět na vlastní oči "divadelníkovat". M.
  • také pro Sašu

    Ahoj, nepatřím mezi náctileté, ale přesto bych se chtěla zeptat, zda-li je nějaká možnost získat na Vás nějaký e-mailový kontakt, pokud byste měl zájem. Děkuji. Vaše fanynka Gábina
  • Ahoj

    Ahoj, chtěla bych se s Tebou přátelit (dopisováním nebo osobně). Prosím odepiš děkuji Adéla *3*
  • Dobrý večer Sašo.Pochibuji,ze mi odepíšete ,ale za skoušku nic nedám.vím ,ze vás asi ruším,ale zajímáte mě . *14* existuje nejaká adresa nakteré vás mohu občas zastihnout www *14*
  • Pro Sašu

    Ahoj pořád hledám tvou E-mailovou adresu ,ale nedaří se mi.Napiš mi ji prosím.předem moc dik. *14*
  • Pouta

    Ahoj Sašo!Dívám se na Rodinná pouta a hraješ tam dobrýho frajera.Líbí se mi tvoje role Jana Skály.Jseš heský a nádherný.Káťa *14* *14* *4* *15* *8* *3*
  • pro Sašu

    Ahoj Sašo, chtěla bych se s Tebou spřátelit (dopisováním nebo osobně). Prosím napiš prosím prosím děkuji Adéla *3*
  • pro Sašu

    Ahoj sašo, chtěla bych se s Tebou přátelit (dopisováním nebo osobně). *4* *3* Je mi 19 let.Snad to nebude vadit Tvý manželce. Prosímtě napiš děkuji Adéla Můj e-mail:Adho@seznam.cz *3*
  • Vážně

    Strašně moc bych si přála si jen tak popovídat se Sašou Rašilovem, ráda bych se ho zeptala na pár věcí ohledně herectví. Chtěla bych dělat v této profesi, a on je v ní opravdu dost dobrý. Je vůbec možné se s ním nějak spojit?
  • Náhoda

    Zahlídly jsme ho náhodou v nákupním centru v Chodově, dokonce jsem se musela zeptat, jak že se jmenuje, věděla jsem, že ho od vidění znám, ale na jméno jsem si nevzpomněla.........jo, moc mu to slušelo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit