Přejít na výpis diskuzí

Scarlett Johansson

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jedna z nejlepsich herecek, tohle Devce ma Talent, rovnako jak Penelope Cruz aneb Naomi Watts.
  • Kráása...

    Tahle herečka je vážně úplně nejvíc krásnáá...Je hrozně zajímavá a neni to taková ta vyhublá koza s mozkem velikosti golfovýho míčku... *1* ...A navíc má neuvěřitelnej talent.. *3* *14* *14*
  • Tohle je alespoň kus hezký ženský! Ne ty rádoby sexy anorektičky
    • Souhlas ! :-)
  • Supa!

    Je fakt skvělá a hezká herečka! Mám o ní i český web www.scarlett.czechian.net,kdyžtak kukněte ;)
  • Lostie

    Scarlett je podle mého názoru ideální žena - přirozeně krásná a chytrá...navíc ještě výborná herečka... obzvlášť se mi líbila v Lost in translation... *4*
  • !!!!!

    nejvíc jí to slušelo v filmu perfektní skore tam byla uplně hustáááá !!! *14*
  • Scarlett Johansson

    Sorry za můj minulý příspěvek špatně jsem to pochopil a omlouvám se že jsem tě urazil beru to zpátky.Scarlett je úžasná krásná herečka která má velký talent.Nejvíce se mi líbila ve filmu Zaříkávač koní toto byl opravdu nejlepší herecký výkon nato že ji bylo 14 let to bylo fakt úžasný.je opravdu moc krásná a komu se nelíbí tak ať ji laskavě neuráží jako např.: kráva, zrůda atd,tak tyhle narážky si můžete strčit do ......Je to krásná dívka kterou nepotkáme jen tak na ulici zkrátka JE TO SEXY HEREČKA *14* *14* *14* *14* *14*
  • prej jsem ji podobna

    ahojky na jedny strance mi vyslo ze jsem ji podobno to je supa ptz je moc hezka:D
  • kirushka97
    Všechno nejlepší Scarlettko! :) Jedna z mých nej hereček :)
  • Mrtě

    Tohle je nejlepší herečka a takyy nejkrásnějšíí uplně luxusni!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit