Přejít na výpis diskuzí

Scarlett Johansson

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ehmm

    No, mě osobně se moc nelíbí.... Znám rozhodně zajímavější a krásnější holky, který ke kráse nepotřebujou bandu maskérů a k tomu, aby si jich někdo všiml, televizi....... Nevím, co se vám na ní líbí, a být klukem, raději se jí velkým obloukem vyhnu. Myslim že je to příklad holky na jednu noc... užijete si sní, ale nic víc.. myslim že třeba pro vztah nebude moc ideální. Když jsem o ní něco četla, nebo když jsem četla rozhovor přímo se Scarlett, ze všeho vždsycky jen čišila její nafoukanost.... *9*
    • lamerienda

      Re: Ehmm

      Jde vidět, že jsi ještě nedostatečně vyspělá ,abys dokázala určit rozdíl mezi nafoukaností a přirozeným sebevědomím úspěšných žen. A pochybuju, že zrovna ty máš čich na to, jak ona bere vztahy.
  • Kraka

    Nechápu jak jí někdo může považovat za nejhezčí ženu světa.Jenom kvůli tomu že má pysky až na zem a že je blondýna a že má velký kozy(což bych teda moc neřekla)tak z ní dělaj krasavici.Je to ještě malej smrad co ještě o sexu neví ani prd.Já taky nejsem dospělá ,ale určitě se vsadim že na světě je někdo hezčí jak ona ani se neví že exsistuje. *4*
  • kraka

    Naprosto souhlasím s titulkem kraka...ptz.ona fakt krásná není.Hezká je to ano,ale že by byla nejhezčí ne světě!Sotva si setřela mlíko po bradě koza blbá koblihama živená!!! *16* *5* *1* *13* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • pěkná ženská

    Ona je FAKT hezká, prostě taková žensky elegantní. Nemám ráda takovýty, co si hrají na drsňčky
  • Nej

    Scarlett je podle mě ideál ženský krásy. Ty vychrtla co běhaj po hollywoodu jsou strašný. Vždyť takový ženský nemůžou chlapi vůbec přitahovat. Doufám, že si z ní ty anorektičky vezmou příklad a začnou trochu jíst. *10*
  • Hnuska

    Je blba to ze ma v hlave piliny je videt na sto honu a taky jednoducha lozovka a stetka a voskliva jak prdel vypada jak kuzelka. *5*
    • Re: Hnuska

      grickle kdyz si takhle troufas hodnotit lidi jakej seš ty??? Scarlet je pěkná ne nejhezčí ale pěkná nejhezčí je kate beckinsale co si budeme vsici namlouvat *15*
  • perla Carlett

    Je mimořádným talentem, prvotřídní herečka,má úžasný vhled a empatii.
    Bytost tak trošku ze snu.Jsem velmi inspirován její existencí.
  • Úžasná Scarlett

    Scarlett je moje nejoblíbenější herečka, je krásná a velmi talentovaná, mám ráda její filmy např. Dokonalý trik, Ztraceno v překladu, proto jsem si o ní založila stránku - www.fantastiquescarlett.blog.cz, budu ráda za každou návštěvu a komentář.
  • hm

    hmm tak to je pěkná zrůda..nechapu jak mohla vyhrát třetí místo o nějkrásnější ženu světa
    • Re: hm

      no přesně tak,když se ti nelíbí tak se na ní nedívej! ale podle mě je to fakt kočka a úžasně hraje *4* neni to taková ta anorektička co hlídá každý kilo a nafoukaná podle mího názoru taky neni!
      fakt jí obdivuju je úžasná *4*
    • Re: hm

      MAS MUJ PLNEJ SOUHLAS *1*
    • Re: hm

      jestli se ti nelibi proč se díváš na její stránky na osobnostech?nikdo ně nenutí dívat se na ni
  • závidim

    proč je tak kríásná??je úpe dokonalá!Má všechno, faktz závist! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit