Přejít na výpis diskuzí

Seal

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měli byste to tu trošku obnovovat, vždyť už dávno s Heidi není....
  • ne je to stejná nemoc jako Jackson
  • Včera jsem byla na Sealovi v Karlových Varech VK Areálu a musím přiznat že to jsem nikd\ nevyděla běhal mezi lidmi a ptal se jich proč jsou rozdělený a oni mu řekli že to je tak jako draší a levnější lístky no a on normálně běžel mezi ně a tu bránu otevřel a všichni běželi dolů na led já si na něj i šáhla a můj tatka když skončil koncert tak si ho šel vyfotit a Seal mu podal ruku no prostě úžasný má krásně medověsametovej hlas je to úžasný člověk a úžasný koncert *3* *4* má krásný písničky *14*
  • Seal se prý rozvádí s Heidi......
  • Re: Re: jizvy

    jo mě se taky líběj ale to je má od narození nebo proč??
  • rose9

    Re: jizvy

    jo, jizvy a hezký, se mi na něm líběj
  • rose9

    NEJ

    Jeden z nej černejch zpěváků a slavnejch vůbec... *5* *14* *14* *3* *5*
  • wendy92

    Re: jizvy

    Hm jo..má jizvy.. *1* a?? právě to mu sluší.. černoch a ještě vypadá takhle drsnějc.. *1*
  • jack_sparrow

    jizvy

    NA TVÁŘÍCH TO MÁ JIZVY, NEBO CO TO JE? *8*
  • wendy92

    Seal má dceru

    Sealovi se narodila holčička!! Je počtvrté tátou *4*
  • wendy92

    Seal má dceru

    Sealovi a se narodila holčička!! Je počtvrté tátou *4*
  • NEW CD

    3. listopadu vydává Seal další album. bude se jmenovat Soul *3* *3*
  • Re: SEAL - koncert

    Ahoj,
    jména jsem zaslechla...a nepamatuju si je:-))))))
  • SEAL - koncert

    taky jsem měla tu možnost být na koncertě Seala...v Brně...i teď v Praze a líbilo se mi to moc, i když musím přiznat, že jsem byla trochu zklamaná atmosférou mezi lidma *9*...připadalo mi to tak, jako by se krom těch prvních pár řad nikdo nebavil...a mohl hrát trochu dýl, asi se mu nechtělo při pohledu do publika...no a ani se nedivím...v Brně byla atmosféra úplně jiná, žilo to tam, všichni se moc bavili...(k Praze) - asi byl blbej den, každopádně, jsem ráda, že jsem tam mohla být...příště pojedu zas...teda...jestli nějaké příště bude...jo a jen tak náhodou...nezaslechli jste někdo jména těch jeho hudebníků, kteří byli teď v Praze (hlavně toho basáka)*14*???...ď
  • maca.mica

    Seal koncert

    Ahoj, byla jsem na koncertě (stejně tak jako na prvním), ale táhla jsem s sebou bednu s RC soupravou a měla místo na sezení spíš vzadu, takže i když jsem Sealův opravdu velký fanoušek už skoro 16 let, úplně moc jsem si to neužila. A trochu mě i mrzí, že i když tam bylo hodně lidí, naprosto strhl hlavně ty vepředu..někde psali, že Seal si atmosféru doslova vydřel...podle mne je to pravda. Jen se modlím, aby se nerozhodl už u nás nikdy koncert nepořádat...i ta odezva na jeho otázku, jestli byl někdo na jeho koncertě v dubnu před 3 lety a nic moc se neozvalo...A když si na to odpobvěděl něco v tom smyslu, TAK FAJN ASI 10 Z VÁS...Myslím že z nás byl zklamaný:-( No tak uvidíme do budoucna.
  • Re: já jsem byla na koncertě

    Zdravím! Též jsem byla na jeho koncertu a jsem ta, kterou si Seal vytáhl na podium !*3* Bylo to *14* ! Nemáte někdo fotku, prosím??? *9*
  • Seal

    miluji Seala sice jsem nebyla na jeho koncertě a moc mně to mrzí dala bych vše za to abych ho mohla vidět na vlastní oči jako zpěvačku mám také ráda Avril Lavigne ale ne tak jako Seala má úžasný hlas když zpívá úplně sám je to nádhera byla jsem zrovna na dovolené když Seal vystupoval v Praze mám ho na tapetě telefonu Pc,a také mám jeho plakát v rámečku nad postelí...Miluji ho *14*
  • já jsem byla na koncertě

    já jsem byla v praze na jeho koncertě, od přítele jsem dostala lístek přímo pod podium a moc jsem si to užívala. měla jsem ho skoro na dostah ruky. jeste ted vstrebavam zazitky!
  • Re: Kde bude Seal s Heidi bydlet?

    Tak premejslej...je to uplne jasny...kde by asi nekdo jako on mohl bydlet... *4*
  • Jde někdo na koncert?

    Ahoj,jdete někdo na koncert Seala ted v utery? Nemam s kym jít a moc rada bych tam šla... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit