Přejít na výpis diskuzí

Seal

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seal

    ahoj,těším se na Seala do Brna 20/10/2006 *3*
  • Texty

    Nevíte někdo, kde bych našla texty Seala???? Prosím, nutné. Moc dík, Frog. *3*
  • moja laska

    miluje seala je to heviazda vsetkych cias je jednoducho najlepsy z najlepsych !!! je genialny !! jedinecny!!!
  • SEAL

    Musím napsat, že Seala mám taky moc ráda..tedy jeho písně,že.Hlavně jednu - Just like you said - tu můžu poslouchat stále a stejnak se mi neomrzí!!!!!!! *3*
  • jack_sparrow

    jizvy

    NA TVÁŘÍCH TO MÁ JIZVY, NEBO CO TO JE? *8*
    • ne je to stejná nemoc jako Jackson
    • rose9

      Re: jizvy

      jo, jizvy a hezký, se mi na něm líběj
      • Re: Re: jizvy

        jo mě se taky líběj ale to je má od narození nebo proč??
    • wendy92

      Re: jizvy

      Hm jo..má jizvy.. *1* a?? právě to mu sluší.. černoch a ještě vypadá takhle drsnějc.. *1*
  • Doplnění

    Doplňte diskografii,Vydal 2007 SYSTEM fakt bomba
  • Včera jsem byla na Sealovi v Karlových Varech VK Areálu a musím přiznat že to jsem nikd\ nevyděla běhal mezi lidmi a ptal se jich proč jsou rozdělený a oni mu řekli že to je tak jako draší a levnější lístky no a on normálně běžel mezi ně a tu bránu otevřel a všichni běželi dolů na led já si na něj i šáhla a můj tatka když skončil koncert tak si ho šel vyfotit a Seal mu podal ruku no prostě úžasný má krásně medověsametovej hlas je to úžasný člověk a úžasný koncert *3* *4* má krásný písničky *14*
  • Seal

    miluji Seala sice jsem nebyla na jeho koncertě a moc mně to mrzí dala bych vše za to abych ho mohla vidět na vlastní oči jako zpěvačku mám také ráda Avril Lavigne ale ne tak jako Seala má úžasný hlas když zpívá úplně sám je to nádhera byla jsem zrovna na dovolené když Seal vystupoval v Praze mám ho na tapetě telefonu Pc,a také mám jeho plakát v rámečku nad postelí...Miluji ho *14*
  • Měli byste to tu trošku obnovovat, vždyť už dávno s Heidi není....
  • Seal se prý rozvádí s Heidi......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit