Přejít na výpis diskuzí

Seann William Scott

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sherman

    Shermane čauu ... co tu kurva děláš ? :D:D:D:D
  • Zapomenutej fim

    Ve filmografii vám chybí jeden jeho film ve kterým hrál a nemělo by se na něj zapomenout (EVOLUCE) tam taky hrál supr jako ostatně v každým filmu!!!!!!!!! *13*
  • titulek

    Tak co Ozi dem na čumendu...............Ty vole vona má kalhotky se srdíčkama..Je to borec.S tímhle borcem strávit den jako se stifmaistrem tak sem hlaškama plnej na rok.. *1*
  • stiffy

    SEAN je kanec.Tak to me poser ne moje holy zada,kurvadrat.sssladkej stifler.je proste k sežrání.cmuk
  • je uplně krasnej fakt kanec , borec světa a ma krasnén zuby jé za bych ho sežrala *14* *1*
  • JUe fakt hustej herec zatim se mi libi vsechny filmy atd. co natocil je fakt super a je to muj nej herec *1*
  • Seann je úžasnej....Když ho vidim v Prcičkách,tak bych si krůpla do textilu... *1* Stiflera miluju,věřim,že kdyby ho hrál kdokoliv jinej,netěší se takovýdle oblíbenosti.Viděla jsem ho i v jinejch filmech,je to PAN HEREC."Takže ti nebude vadit,když ti budu říkat vyjebanej mozku,ty finčomrdův hošane a vůbec vyhul si péro!" *4*
  • je to borec sveta! proste stifmister! sem od neho chytla ty jeho hlasky! proste mazec *14*
  • Stiflerek

    Where are the fucken females??????, *14*
  • joo on je skvělej..ja ho mam rada nebo se mi alespon líbí kdyř sem ho videla v prcičkach123 a tak no je prostě supr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit