Přejít na výpis diskuzí

Selena Gomez

OSOBNOST 16.2.2008 11:06
  4969 příspěvků

Selena Marie Gomez se narodila 22. července 1992 v americkém Texasu. Její rodné město Grand Prairie je se svými asi 200 000 obyvateli patnáctým nejlidnatějším městem Texasu. Její matka Amanda Dawn Cornett je bývalou divadelní herečkou. Se Seleniným otcem mexického původu Richardem Joelem Gomezem se rozvedla, když jí bylo pět. Po rozvodu zůstala v péči matky. Když se narodila, bylo její matce pouhých 16 let a rodina se potýkala s finančními problémy. S výchovou Seleny pomáhali také její prarodiče. Selena má dvě sestry, Gracie Elliot Teefey se ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jajinkas

upomínka

for vashley: *13* Ona nic nekopíruje,Vanessa kopíruje.Do Hanny Montany byla asi pozvaná ne? A to se může přijímat role nebo je to zákaz? *7* HSM3 je z produkce Disney Chanell,takže ona musí na tu premiéru,ptž pracuje pro Disney. Jestli se cpe všude,to už jsem ti napsala,tak nebuzeruj někoho,koho neznáš. *5*
    • linda13

Re: upomínka

heic nerikej jesli newite tady jse pise jen o selene gomez a mimochodem vanessa hudgens se ponikom ne kopiruje spis miley ok konec diskuze
  • karinkas

karinka S

Zdarvím tady všechny v klubu .já taky fandím selen ,která je pěkná holka znám ji teda s pořadu Barney kdy tam měla 10roku a prostě sni vyrostla pěkná holka herečka a zpěvačka moc ji fandím já a má dcera Veronika které bude 15let tak papap všem tady *14* *14* *14*
  • selena

bezva holka *14*
    • Andrejka10
      První diskuse hahaha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit