Přejít na výpis diskuzí

Selena Gomez

OSOBNOST 16.2.2008 11:06
  4969 příspěvků

Selena Marie Gomez se narodila 22. července 1992 v americkém Texasu. Její rodné město Grand Prairie je se svými asi 200 000 obyvateli patnáctým nejlidnatějším městem Texasu. Její matka Amanda Dawn Cornett je bývalou divadelní herečkou. Se Seleniným otcem mexického původu Richardem Joelem Gomezem se rozvedla, když jí bylo pět. Po rozvodu zůstala v péči matky. Když se narodila, bylo její matce pouhých 16 let a rodina se potýkala s finančními problémy. S výchovou Seleny pomáhali také její prarodiče. Selena má dvě sestry, Gracie Elliot Teefey se ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavlusqa

JJ

JJ videla ae jen aj a stejnak je to boží *1* *14* A v HSM4 ma hrat pry jako Sharpey aspon to ma napsany na jejím netu *3*
  • vashley

seriál

ty jsi to už ten seriál viděla? *7*
    A má hrát v HSM4 *9*
  • pavlusqa

V hsm4?

A prej bude hrat v HSM4 jako Sharpey *1* *14* *15*
  • pavlusqa

This is best

Selena je moje upa nejlepší herečka good zpíva je moc hezká a není blbá *1* Má suprovy serialy treba Wizards of Waverly Place *14* PROSTE JSEM JEJÍ NEJVETŠÍ FANYNKA UPA JI ZBOŽNUJU *14* *14* *14*
  • domcus

opinion

Teda když ta trojka Miley,Demi a Selena.....myslím,že všechny jsou talentované jak zpěvačky tak i herečky....ale osobně přes všechny drby mi je nejsympatičtější Miley.....Je mi jedno co se o ní píše.....ale kdo nebyl v jejim věku v pubertě.......Demi to je taková milá hodná holka.....nic proti ní.....a Selena-úžasný písičky.....ale svou rolí v HM mi nesedla...jasný,měla to předepsaný a nemůže za to...........ale je to můj názor.........ciao
    • Re: opinion

ty máš pravdu,ale ještě si myslím,že Miley Cyrus je nejlepsí *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *8* *8*
  • martinkooooooo

Caute ludia

Nazdar ludia.Verte tomu alebo nie ja som si dnes písal so Selenou.Je este lepsia ako si myslíte.Ozvite sa mi.Ale informacie neposkitujem.čus.
    • pavlusqa

Re: Caute ludia

HHm to ti tak verím *7*
      • martinkooooooo

Re: Re: Caute ludia

nemusis mi verit to je tvoja vec..... *3*
  • piper13

Selenka

selenka je boží!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • martinkooooooo

Re: Selenka

Tak s tým suhlsím. *3* *3* *3*
  • Selena is best

Zdrvím vsetkých fanusikov Seleny Gomez.Myslím si ze je 100-krát lepsia ako Miley.Selenu mám ja osobne velmi rád kazdý den pocuvam jej songy a myslím ze tí ludia co tu na nu nadávaju by si mali dat vysetrit hlavu.Ja nemám rád ani Miley ani Vanessu ale nepisem na ne aké su pi.. *1* .Selena je najlepsia.Okrem nej mám rád aj Demi Lovato. *3*
    • Re: Selena is best

prosím tě můžeš mi napsat názvy všech jejichpísní po případě CD *4* *4* dííky
      • martinkooooooo

Re: Re: Selena is best

TELL ME SOMETHING I DONT NOW,FLY TO YOUR HEART,BANG A DRUM,CRUELLA DE VIL,A ESTE PIESEN Z FILMU WIZARDS OF WAVERLY PLACE KDE HRALA.
  • vashley

Nikdy neříkej krávo!

Tak hele *5* Já jsem taky Selenu nemněla ráda ale teď jí mám ráda a tak na půl jí žeru. *3* Můžete si klidně přečít tady u seleny moje hnusné komentáře k ní a teď posluchám její songy a můžu se zbláznit *14* takže nikdy nenadávejte na někoho *13*
    • Re: Nikdy neříkej krávo!

ANO.TO JE PRAVDA.ANI JA SOM ZO ZACIATKU NEMAL SELENU MOC RáD ALE JE NAOZAJ SKVELá.DOBRE SPIEVA.MáM JU RADSEJ AKO VANESSU.
  • teddy-girl

je fakt dobrá herečka i zpěvačka nevim co máte! *8*
    • kistynkaa

Re: good

přesně *3* dneska sem koukala na another cinderella story(kde hraje) a je tm upa skvělá:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit