Přejít na výpis diskuzí

Selena Gomez

OSOBNOST 16.2.2008 
4969 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavlusqa

    BLOG

    Pls juknete na www.selenagomezweb.blog.cz je tam vse o Selene díky:-) *4*
  • pavlusqa

    Wizard of Waverly place

    Ahojky pls nevíte nekdo jestli u nás budou dávat seriál Wizard of Waverly place ? *7*
  • good

    ahoj lidisky ja si myslim ze je to docela good herecka i zpevacka a vazne nic proti ni nemam *4* ae zase neni moe nej...tak taky kazdej ma jinej nazor a vkus tak proc si to navzajem vycitat ne?? *1* a nemyslim ze je to namyslena pica neznam ji osobne tak ji nebudu pomlouvat za zady *3* *1*
  • pavlusqa

    Barney and Friends

    Tak jsem se koukala poprvé na Jimjamu na serial Barney a prátelé .Je to fakt uplná kravina pro detska *1* Ae Selena tam fakt vypadá roztomile *1* A už tam aji zpívá a jde ji to *1*
    • domcus

      Re: Barney and Friends

      ¨Tak to souhlas...taky jsem se na to ze zvědavosti koukla...chtěla jsem vidět Demi a Selenu......Selena je tam roztomilá,ale Demi teda jako-ehm-ani ne...........ale jsme jen lidi......
      • pavlusqa

        Re: Re: Barney and Friends

        Já tam Demi vubec nevidela prijde mi zhe tam skoro nehraje *1*
        • domcus

          Re: Re: Re: Barney and Friends

          No jo...oni se tam skoro pořás střídaj i s ostatníma dětma.........ale Demi tam má brýle a je taková trošku..no...při těle....pořád tam má cůlík......;)
          • pavlusqa

            Re: Re: Re: Re: Barney and Friends

            tak to už se fakt teším až ji uvidím *1* *1*
  • orange6

    je dobra

    je dost dobra zpevcka!!!i hercka ma nadhernrj hlas a nechapu proc ji odsuzujete.Nikdo krome miley nicka a seleny nevi jak to bylo!!!
    • destiny-hope.cyrus

      Re: je dobra

      psim te hlavne klid ne?! *3* pohoda
  • destiny-hope.cyrus

    lllloooooooollll????

    to si deláte srandu ne?!?!? krásně zpívá?!?!? no nwm nwm ae hraje pekne:D to se musi nechat.... *5*
  • vanes1

    supeeer

    Selena je nejlepšííí.Prostě je super a krásně zpíváááá...asi jako pavlusqa *14* *1*
  • emma98

    PRESTANTE!!!

    Ja ji sice upe moéc nemusim ale štetka to neni!!!jo uz sem si uvedomila,hrala mrchu v hm za to ji pste odsuzovat nemusim!uz proti ni nemam ani F!uvedomila sem si ze vona je jako my,normal holka neni to stetka sice miley mam radsi ale selenu nechte!!!neni to stetka jasny?!jo ty mrcho hodne vo ni vis!jsi fakt mrcha!
    • domcus

      Re: PRESTANTE!!!

      Já proti ni ani ostatnim hvězdám taky nic nemám...ale fakt bych nenapsala že je normální.....z toho nemůžu když nejaká celebrita napíše,ve skutečnosti jsem uplně normální holka/kluk.......normální lidi nepoznávaj na ulici a nešílí po nich.....tolik kolik vydělávaj oni si normální lidi většinou ani nesní.....takže normalita mi příjde v tomhle případě nevhodný slovo...........a hlavně...kde je hranice normality?Když mi to nekdo řekne,tak budu vděčná....páč na to jsem ještě nepřišla...
      • emma98

        Re: Re: PRESTANTE!!!

        jo je to pravda ale nemuseji na ni uz psat tak hnusne jako kdyby ji znali nwm jak dlouho.blbost.vona neni stetka...a kdyz se jim nelibi tak at sem nelezou...ja sem ji taky nemela rada prim nesnasila ted mi je upe 2 nej herecka
  • destiny-hope.cyrus

    .....nwm

    ahj z pocatku sem selenu nenavidela mozna to bylo kvuli nickovi ptz sem zavidela ae taky mi nesedel ten usmev...ae pak sem se zaregistrovala na osobnosti a zacala sem si psat s jednou fakt bezvadnou holcinou ktera me presvedcila:D pavlusqa je hodná a prastena holcina co se porad zastava seleny tak sem se rozhodla ze si o selene neco najdu...nu nasla sem toho hodne a myslim ze by ste se taky meli zamyslet a project s idřív jeji vebovky nez sem neco napisete fakt vzpomatujte se dyt vam nic neudelala.....
    • pavlusqa

      Re: .....nwm

      oj díky *14* supr prispevek *4* *14*
  • Selena

    ja ji nemam ani trochu ráda ale zase na ni nadavat toe hnusny...hrala v HM hnusnou svini a vod tehdy sem ji nenavidela ale oukam na jiny filmy tam je woe good...tk se mi i celkem zalibila...je sice pravda,je hezka(celkem)ale ten usmev nwm proc mi pripada umelej...pste je mi nesimpaticka jinak celkem i good...ale jako nej neni miley je podle mne lepsi *1*
    • pavlusqa

      Re: Selena

      Selena hraje fakt fantasticky *14* *14* A je lepší jak MileyxD *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit