Přejít na výpis diskuzí

Selena Gomez

OSOBNOST 16.2.2008 
4969 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Selena je prostě nejlepší, nekrásnější a jsem ráda, že jsem zrovna na ní narazila, protože ona mi změnila život. Nádherně čistě zpívá a je úžasná ve filmech, už se těším na další film s ní <3 *14*
    • jak píše tady ajule d Selena je talentovaná herečka a zpěvačka *3*
  • ona má znamení jako já *8* *8* *1*
  • Selena si super bombasticka!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Podľa mňa si skvelá spevačka, herečka. Blahoželám k dietatu.:-D
    • Akemu??
  • Je nádherná a dobrá zpěvačka
  • selena gomez je hrozná zpěvačka nejhorší na světě a ariana grande je mnohem mnohem lepší než selena
    • No nezblazni sa lebo Selena pozna Celeste buckingham a ja poznam Celeste. A Selena je naj na zemi ne ze Celeste ne ale obi dve su pekne ale Celeste je ale o pol %krajsia a aj Gomez je kraaaaaaaaaasna najkraaaaaaaajsia.ale ja hodnotim Gomez 99'6 a Celeste 99'6 tak isto ani o pol % vic a nerobit si z Gomez srandu sem jak jeji bodyguard..<3<3
    • Podľa mňa sú obi dve skvelé.
  • dřív jsem ji měl rád ale jak se pořád dává dohromady s justinem a pořád se rozcházejí to už je fakt trapný
    • Narry
      Selena chodí se Samuelem Krostem už to potvrdila a i fotky jsou jak se drží za ruce♥
  • ahojky selino jsi nej lepši spěvačka na světě a hraješ v a zase jedna popelka miluji ten film chtěla bich byt jako ty
    • Seleno!! zpěvačka!!bych!!
      tvé chyby *8* *8* *1* *1*
  • Houston,Texas baby! :D
  • Si faj dobra spievacka aj herecka hodite sa vi spolu s justinom a blahozelam vam k sinkovi ste pekni parik vaNe cauu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší