Přejít na výpis diskuzí

Serj Tankian

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je aspoň chlap

    Tento chlapík se mi líbil už v SOAD, je démonickéj má charisma a konečně to nej-má v hlavě, ví co chce. Proto The Best is Serj. A jeho CD Elect the Dead je naprostá špička.
  • To je frajer

    Dlouho ho neznam, ale je fakt třída *1*
  • jeeee

    jako saving us je nejfamoznější písnička ze všech...je to bůch..teda jěště z Bonem *4*
  • Serjův úžasnej život.

    Jednou řekl: "Wow, já mím vážně úžasnej život" a rozhodně měl pravdu. Smysluplně, nikoli bezhlavě, bojuje za své předky (Armény, na něž Turci páchali zvěrstva), živí se hudbou kterou miluje a svět ho má rád. Sakra, Serj má vážně úžasnej život!
  • Tak

    tohle je Pan zpěvák
  • Můj názor

    Podle mě je to ten nejinteligentnější muž,o kterém jsem si kdy něco četla a má do budoucna jasné představy,ale každý člověk chybuje,nikdo není dokonalý a on taky.Čúúúúúús *4*
  • Jak jinak než SOAD

    Chudák Serj, když o mě píšou takový vyšinutý holky....zaslouží si víc než jen je úžasnej, miluju ho...Je prostě hustej a má správný názory. Bush na hranici *16*
    • Re: Jak jinak než SOAD

      myslim že tvá konečná věta s Buschem by Serje rozhodně nepotěšila *9* *13*
      • Re: Re: Jak jinak než SOAD

        proc myslis Serj je proti Bushovi.
        • Re: Re: Re: Jak jinak než SOAD

          no nevim nevim...rekl bych ze neni proti nemu, jako proti osobnosti a cloveku, ale spis si odporuji v nazorech...takze tak veta na konci by ho zrejme opravdu nepotesila...ale myslim ze by to prijmul s usmevem a nejak by si to podeprel svou vlastni teorii...je to opravdu clovek na urovni :) *5*
  • Miluju ho!!!!

    Serjík je nejbožejší,nejlepší a nejkrásnější zpěvák!!!! Já ho miluju uplně hafo mocinky moc a nemužu žít bez SOAD! Z baraku bez jejich písniček a bez jeho fotky prostě nevyjdu!!! *14* *14* *1* *14*
    • Re: Miluju ho!!!!

      *3* jak ho můžeš milovat když jsi s ním ještě nemluvila *7* *1*
    • Re: Miluju ho!!!!

      je to skvěěěělej zpěvák ale až tak?takhle nebláznim ani já co se týče cobaina a nirvana jemoje nejoblíbenější skupina....no to je jedno *7*
  • LOVE

    System of a down..miluju je..miluju Serje...jsou to nejlepší kapela na světě...a Serj je nejlepší chlap na světě *14* *14* *14*
    • Re: LOVE

      Nemá někdo jeho nový klipy?
      • Re: Re: LOVE

        na youtube jich je fakt hafec....jinak ten chlapík je frajer,vypadá fakt inteligentně *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit