Přejít na výpis diskuzí

Serj Tankian

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Serj v Ostravě

    Serj v Ostravě:Vyjela jsem s kamarády v 7:45 a do Ostravy jsme dorazili v 14:30.Cestou nás otravovala nějaká kurvička pořád na nás měla keci.Jen si to zkuste představil.Před halou jsme si sedli a čekali až do 19:15.Měli jsme lístky pod pódio.Asi v 19:45 tam přišla předskupina Fair To Midland.To byl nářez!Pak následovala 30 min. pauza a pak najednou zhasla světla a přišli muži v černém a za nimi jeden celej v bílém byl to SERJ.A show mohla začít.Někdo čekal že zahraje nějaké písničky ze Systémů a pak byli zklamaný.Ale my ne , protože jsme vědeli že je hrát nebude(v rozhovoru v óčku to uváděl).Byla to nádhera Serj se taky vytáhl hrou na akustickou kytaru a samozřejmě hrou na klavír.Domů jsme se vrátili v 6:30.BYLA TO ÚŽASNÁ SHOW!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: Serj v Ostravě

      jej...no me to povidejte...ja jsem myslel ze umru navalem euforie...bylo to naprosto uzasny a ti predskokani taky stali za to :) dokocne mam podepsanej i listek od dvou z nich :)ale serj je serj...je to opravdu PAN Umelec... *5*
  • Jak jinak než SOAD

    Chudák Serj, když o mě píšou takový vyšinutý holky....zaslouží si víc než jen je úžasnej, miluju ho...Je prostě hustej a má správný názory. Bush na hranici *16*
    • Re: Jak jinak než SOAD

      myslim že tvá konečná věta s Buschem by Serje rozhodně nepotěšila *9* *13*
      • Re: Re: Jak jinak než SOAD

        proc myslis Serj je proti Bushovi.
        • Re: Re: Re: Jak jinak než SOAD

          no nevim nevim...rekl bych ze neni proti nemu, jako proti osobnosti a cloveku, ale spis si odporuji v nazorech...takze tak veta na konci by ho zrejme opravdu nepotesila...ale myslim ze by to prijmul s usmevem a nejak by si to podeprel svou vlastni teorii...je to opravdu clovek na urovni :) *5*
  • Tak

    tohle je Pan zpěvák
  • Serj Tankian aneb nejlepší zpěvák pod sluncem

    No vážně.Nemyslíte si že Serj má naprosto úžasnej hlas?Je to výjimečný člověk, líbí se mi ja kse zajímá o politiku.tedy pdole těch všech životopisů to je fakt bezvadnej člověk x) a to ještě ktomu má úžasnou hudbu, no posudte sami, není ten Serj úžasnej?xD

    P.S.:nej písničku od něj nemám, to jsou všechny v albu Elect the Dead xDD
    • Re: Serj Tankian aneb nejlepší zpěvák pod sluncem

      Já osobně si myslím že exstuje jeden lepší hlas a to Serj před cca 5 lety. On se opravdu vyřval se Systémama, a bohužel na jeho sólovku mu už ten úžasněj hlas nezbyl. To neznamená, že by nezpíval úchvatně, ale přeci jenom je to trošku něco jinýho.
      No a co se týče písní, tak to se rozhodně "nevypsal" se Systémama, pořád má co říci, a ví, jak to napsat a vložit do hudby. Do nesmírně zajímavý, hravý ale i vážný hudby.
      No a teď si můžem akorát počkat na Daronovu práci (Scars on Broadway) a práci ostatních členů.
      Jen do toho hoši, držíma vám palce!
  • georgen

    darn není blbý

    Tak hele darn není blbej hral ve skupině System of a down už 10 let,jako ostatní členové skupiny všichni měli své cíle už je nebavilo jak roboty nahrávat ročně nové cd a koncertovat měli také každý svůj životní cíl daron chtěl sám něco složit(i když v soad složil skoro všechny písně on)aby lidé viděli co udělal sám a napsal.System of a down je nejlepší skupina poslouchám je už asi 6 let kdo hudbě opravdu rozumí ocení jejich texty .
  • georgen

    néní konec

    Lidi co to píšete soad se nerozpadli pouze mají přestávku na dobu neurčitou nebojte do 2 LET ZASE BUDOU SPOLU jen si to chtěi vyzkoušet sami to dokazuje že i daron nechce být sám hledal bubeníka do scars on brodway vyzkoušel asi 60 bubeníku a nakonec zavolal johnovi tak to už máte 2 pohromadě všichni členové se navzájem podporují bude jim smutno a vrátí se uvidíte do 2 let i daron řek že se určitě nerozpadli
    • darkdragonfly

      Re: néní konec

      Konečně rozumná řeč... *1*
  • :D

    Nojoo Serj je prostě kaňour *3* *5*
  • Můj objev

    Neznala jsem System Of Down, neznala jsem Serje Tankiana. Úplně náhodou jsem si pustila jeho sólové album z netu !!! A hned na první poslech mě ohromně zaujalo. A čím víc ho poslouchám, tím víc ho oceňuji. Pak jsem rovněž náhodou viděla pár jeho klipů - úžasnýýý!! Sehnala jsem překlad jeho textů, mají hlavu a patu, hudba skvělá, zpěv perfektní. SUPER!!! A díky za všechny náhody. Život je zase o něco veselejší!!!
  • LÍSTEK NA KONCERT

    Čaute lidi...
    Mám jeden lístek na Serje do Ostravy a v práci mi nebyla schválená dovča... Nechcete ho někdo koupit? Dám slevu...
    Kdyžtak piště na LadySigrid@email.cz
  • SOAD

    je to borec, škoda "přestávky"(jak to okomentovali systemáci) SOADu návratu se zřejmě nedočkáme 2 vůdčí osobnosti v jedné kapele...tak se stalo že serj vydal vlastní cd a daron se chystá někdy v létě...nebylo by lepší poslouchat cd os soad, než od dvouch solových projektu, kteri zrejme budou podobné...(ale to si musíme tepr počkat na solove album od Darona)...pisnete kdyz tak na icq *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit