Přejít na výpis diskuzí

Serj Tankian

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • serj

    chlap jak má být,má v sobě něco co žádný chlap nemá..... *5*
  • System of a down

    SOAD je nejlepsi skupina na celym svete a
    serj tankian je nejlepsi zpevak na celym svete proste forever best
  • Díkec

    O skupině System of a down jsem hodně slýchávala ve škole ,ale však nelákalo mě to moc lidí to zas neposlouchalo.Pak jsem nevěděla co roupama dělat byla jsem ujetá do jednoho týpka ,který bydlí kousek od Kolína.Poslouchal Systemky a tak jsem si řekla proč to taky jedenou neposlechno a ted vím a moc mu za to děkuj že jsem našla kapelu ,která je ok a dokáže zazpívat texty pořádně a s úsměvem a humorek moc ti díky michela nikdy ti to nezapomenu fakt díkec a budu ráda,když se seznámim s pár lidma co maj stejnej styll díkec a mějste se good *4* *4* *4* *4* *4*
  • Prodám 2 lístky

    Mám 2 lístky, jen že mi nevyhovuje termín! Lístky prodám ze slevou... kdo má zájem ať mi napíše... tel.776227161 *1*
  • hmm

    Je to hroznej borec..zítra du na ten koncert..se hrozně těšim..ale Soad je SoaD..no...nevim..paří to fakt dobře ale prostě už je čas aby to dali zas dohromady...
  • :(((((((((((

    Ježiši já sem na serje talkiana UPA zapoměla:(!sem v depresííích!!!v lednu sem o tom četla že tu bude,ale nekoupila sem si lístek(dost času)a najednou tet koukam že už tu byl!můůůůj nejwíc zpěvák!!!!!!!!!!to ste mě to nemohli připomenout!!!!!!:(tohle nerozdejchám eště hodně dlouho!!achj
    • Re: :(((((((((((

      hoj tak kdyz je ti to tak lito.. -mne by bylo taky kdybych tam nebyla*9* tak jeden milý mladík na serveru www.tie-music.net to cele natočil a je tona netu.. stací klik a mas cely koncert doma.. vyborna kvalita *15*
      • Re: Re: :(((((((((((

        a nemohl bys mi pls poslat link na stazeni toho videa ???dik
  • Poděkování

    Děkuji hodné duši, která mi poslala fota! Díkes!
  • tisdalina

    Největší borec

    Lidičky před tímto týpkem smekám...je to největší borec..kterýho znám škoda že se rozpadli system :( ale prý by se zase měli dát do hromady tak snad je to pravda :) a jinak tohoto chlapíka potkat tka jsu nejšťastnější člověk na planetě
    SERJI MILUJU tebe tvůj styl,hlas a hlavně hudbu díky že jsi
    • Re: Největší borec

      Systemy se nerozpadli...maji jenom pauzu...rikal serj xD *3*
      • Re: Re: Největší borec

        Řikali to. Ale už prohlásili, že se nevrátí, každý šel svojí cestou...
        • Re: Re: Re: Největší borec

          neznáš rok 2011 jako velký rok návratu SOAD?
  • Serjův úžasnej život.

    Jednou řekl: "Wow, já mím vážně úžasnej život" a rozhodně měl pravdu. Smysluplně, nikoli bezhlavě, bojuje za své předky (Armény, na něž Turci páchali zvěrstva), živí se hudbou kterou miluje a svět ho má rád. Sakra, Serj má vážně úžasnej život!
  • To je aspoň chlap

    Tento chlapík se mi líbil už v SOAD, je démonickéj má charisma a konečně to nej-má v hlavě, ví co chce. Proto The Best is Serj. A jeho CD Elect the Dead je naprostá špička.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit