Přejít na výpis diskuzí

Serj Tankian

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju ho!!!!

    Serjík je nejbožejší,nejlepší a nejkrásnější zpěvák!!!! Já ho miluju uplně hafo mocinky moc a nemužu žít bez SOAD! Z baraku bez jejich písniček a bez jeho fotky prostě nevyjdu!!! *14* *14* *1* *14*
    • Re: Miluju ho!!!!

      *3* jak ho můžeš milovat když jsi s ním ještě nemluvila *7* *1*
    • Re: Miluju ho!!!!

      je to skvěěěělej zpěvák ale až tak?takhle nebláznim ani já co se týče cobaina a nirvana jemoje nejoblíbenější skupina....no to je jedno *7*
  • Můj názor

    Podle mě je to ten nejinteligentnější muž,o kterém jsem si kdy něco četla a má do budoucna jasné představy,ale každý člověk chybuje,nikdo není dokonalý a on taky.Čúúúúúús *4*
  • jeeee

    jako saving us je nejfamoznější písnička ze všech...je to bůch..teda jěště z Bonem *4*
  • To je frajer

    Dlouho ho neznam, ale je fakt třída *1*
  • SOFAD

    kdyžtak SOFAD a ne SOAD. *3*
    Serj je fakt dobrej.
    • Re: SOFAD

      je to SOAD NEEEEEEEEEEEEe Sofad
    • Re: SOFAD

      SOAD posloucham uz par let a kdyz sem si tady precetl nazev SOFAD tak sem se docela zasmal
      *5*
    • Re: SOFAD

      SOFAD???...dobrá blbost...vždy se uvádí SOAD!!!
    • Re: SOFAD

      SOFAD *9* omg *7*
    • Re: SOFAD

      A SOFAD je podle tebe co?
  • Serj

    Sice ho moc neznám *9* ale jeho písničky jsou fakt boží *4* Nejvíc mně bere:Empty Walls prostě je to supeeeer furt to poslouchám do kola no uznejte sami není ten chlap třída? *1*
  • Serj

    Sice ho moc neznám *9* ale jeho písničky jsou fakt boží *4* Nejvíc mně bere:Empty Walls prostě je to supeeeer furt to poslouchám do kola no uznejte sami není ten chlap třída? *1*
    • Re: Serj

      souhlasim,to samy sem tu chtela taky napsat ale predbehla jsi mne
  • uuu

    *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • ooo

      *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • pravda

    hele, on Serj chce říct světu to co se děje ve světě jaký sou lidi na sebe svině proč děti v Iráku a pod. by měli žrát bahno a sedět doma zalezlí a strachowat se kdy přiletí granát z ERPG !!!!!!!!A MI TADY SI ŽIJEM MÁME VŠECHNO A POŘÁD TO NESTAČÍ NÁM VŠUDE SKURWENÝ TOWÁRNY A JENOM KVŮLI PENĚZŮM !!! chudáci děti v Africe, místo toho aby se vyráběli zbraně za několik milionů tak by mohli pomoct v Africe my všichni by sme měli aspon přispět 20kč aspon pomoc zbraně se vyrábí na to aby byla válka vy newíte co se ted děje třeba prezidenti smlouvaj a by sem nepřilítla jaderná hlavice víte kolik nám toho vláda tají nevíte ale měli bychom Serj je tenkdo chce říct světu klid už dost všechno špatně MÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍR
    • Re: pravda

      wau...konecne to nekdo dokazal vystihnout :) bravo...takhle presne bych to asi rekl ja...a to ze je serj trida si proste nemuzu odpustit...zvlaste po shlednuti jeho kocnertu ! Serj Forever *3*
    • Re: pravda

      Koukám ze nejsem sám koho Serj zaujal nejen svojí hudbou ale i tím pred cím nás chce skrze své texti varovat a také jimi poukazuje na nevirovnanou situaci ve světe myslím si ze zbitek dodal Jenda
      • Re: Re: pravda

        Jo a ja ti prispeju jeste na kurz cestiny..<br>
        viz:
        skrze své <b>texti</b> <br>
        <b>nevirovnanou&l t;/b> situaci ve světe myslím si ze <b>zbitek</b> <br>
        Bože dkyž už kritiku tak aspoň pořádně pánové ano? *13*
  • Serj v Ostravě

    Tak sem se dnes dozvěděla milou novinu, že Serf bude vystupovat 5.6.2008 v Ostravské ČEZ Aréně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit