Přejít na výpis diskuzí

Shakira

OSOBNOST 31.12.2006 
581 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JE SUPER!!! *13* *3*
  • Omlouvám se sally překoukla jsem se ta Majda má asi mozek jako brouk když tohle řiká čůůůůůůůza *16*
  • !

    Shakira je moje oblíbená zpěvačka, a tak jsem si myslela, že o ní něco objevím. Vůbec to ale není aktualizovaný. Co třeba alba Fijación Oral vol. 1 a Oral Fixation vol. *7* *7* ???
  • Sgvěká spěvačka! *3*
  • Shakira

    Jseš nejlepší Shakiro!! *3*
  • fuck off majda, rada by som videla teba ako vypadáš a aká trapka si......shaki je perfektná umelkyňa a skvelý člověk s obrovským srdcom......
  • Shakira a vše kolem ní je fakt božííííííííííí! Komu koli se líbi shakira, tak pište na víše uvedený e-mail, ráda pokecám *1* *1* *4* *14*
  • trapka

    Shakira= ta NEJvětší trapka na světě!!! Pane bože, to snad ani NENI ČLOVĚK!!! *16* *5*
  • The best singer

    Shakira je fakt božíííííííííííííííííííííííííííííííííííí. Ta hudba, co zpívá , to všechno je prostě boží, vše , co souvisí se Shakirou! ! ! *15* *15* *14* *14* *1* *1* *3*
  • úžasná

    Shakirka, můj miláček :o), ne fakt, moc pěkná baba, ale hlavně dělá úžasnou hudbu, ty její dvě nový cd jsou prostě úžasný, nádhera, něco takového jako je Día de enero se hned tak neslyší. Ale stejně mám asi pořád nejradši - Bruta ciega sordomuda torpe traste y testaruda...však to znáte *1*
  • Ramazzotti is the Best!!!

    Shakira ujde.
  • ahoj miror, no tak piesen z dirty dancing2 sa volá "Hips don´t lie". Pôvodne ju naspieval Wyclef Jean s Cladette Ortiez, ale neskôr zatelefonoval Wyclef Shakire, a požiadal ju o naspievanie novej verzie. *3* *1*
  • Shakira je nejjj

    Shakira je nejnej *1* !!Je to tady fakt dobrý!Je tady hodně fotek!Nevíte kde si můžu stáhnout její songy?Hlavně Oral Fijacion vol.2?Písejte!!! *15* *14* *1* *14* Díky
  • Nová

    Jak se jmenuje ta nová písnička od Shakiri,kde je v pozadí hudba z hríšního tance?
  • asxdedv

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhooo ooooooooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjtttttttttttttttttttttteeeeee eeeeeeeeeeeeee *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • Shakiiiiiiiiiiiii

    Shaki je nejlepší na světě *14* *14* *4*
  • shakira

    maj skakiru moc rada jen tak dal a budeš ja k madonna *14* *3* *14* *4*
  • Shakira je ta nej nej nej zpěvačka na světě, ma nejradši jeji plakaty kterýsh je opravdu hodně,mylím že aspoň jednu čtvrtku jejích plakátů určitě mam. *4*
  • SHAKIRA JE NEJHORŠÍ ZPĚVAČKA, CO JSEM KDY SLYŠEL *13* *16* *9* *9* *5* *13* *16* *9* *9* *5*
  • shakira - květa

    Ahojky Květo, Já jsem to asi napsal dost blbě nic se neděje tak ti to napíšu trochu srozumitelně!! ALBA: MÁGIA PELIGRO - TYTO ALBA BYLI ASI TAK MEZI 13 A 15 ROKEM Shakiry. dále to jsou alba: Pies descalzos The remix Donde estan los ladrones Grandes exitos MTV Umplogget Laundry service Laundry service - limited edition Live & off the record Fijacion oral vol.1 Oral fixation vol.2 Čauky a ahoj Květko *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit