Přejít na výpis diskuzí

Shakira

OSOBNOST 31.12.2006 
581 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dopis

    ahoj si fakt boží.jsem tvoje velká fanynka. jestli by to šlo tak mi pošli nějaké tvé fotky na email Otiskova1@seznam.cz *5* *3* *4* *15* *7* *5* *1* *4*
  • love shakira

    díky martine jenom se v tom trochu nevyznám !!!!mě se nejvíc líbí písen Whenever,Wherever ale ve španelštine!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1*
  • Myslím,že Harry Pottr je dobrý film a Ema je mi ze vsech herců co tam hrají nejvíc sympatická!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *14* *3* *1* *1*
  • Je fakt super a píseň DON´T BOTHER je dokonalá.
  • shakira je miláček

    Čauky Květo, nevím jestli to opravdu chceš vědět nebo jsi si dělala srandu ale tady máš ůplný rozpis cédéček Shakiry.Ůplný tak néní nevím jestkli to je tak přesný výce se dozvíš na oficiálních stránkách www.shakira.cz nebo www.shakira.com 1) Magia ve 13letech 2) pies descalzos 3) the remix 4) donde estan los ladrones 5) grandes exitos 6) laundry service a laundry service - limited edition 7) live a off the record 8) fijacion oral. vol.1 9) MTV Umplogget 10) peligro asi kolem 15roku 11) Oral Fixation vol.2 Ale více se dozvíš na oficiálních webovích stránkách ahoj Martin *3*
  • Shakira je skvělá

    Lavazza je ta největší kráva na celím světě proč to sem vůbec píše že Shakira je ---radši to o ní ani říkat nechci---!!!!!!!!!!!!!!!!!! *13*
  • Shakira je nejlepší!!!! Kolik má vlastně CDéček a jak se jmenují dík!!!! *3* *4* *14* *14*
  • Shakira je nejlepší na světě.

    A hojky lidičky.... chtela sem vám jen říct že Shakira je ta nejlepší zpěvačka kterou znám.... a podle me i mejch kamosu je to dost pekna baba....a to nemuzete rict ze neni...
  • shaki

    Díky shakiiiiiiii za to že se mnou souhlasíš je to teda můj názor alé jsem rád že semnou někdo takto souhlasí ona je Shakira opravdu perfektní když je na place tak všechno pořádně roztočí a také fanoušky a to si myslím je velice důležité.Co se týče těch CD jak jsi psal tak jsou dobrá a nejen tyto CD ale každé jeji CD je fakt dobré. Shakira je moc krásná a velice roztomilá stačí se podívat na jeji usměv.Ještě jednou díky že semnou souhlasíš Ahojky a mějte se všichni fajnově Martin *3*
  • souhlasim s martinem.ma naprostou pravdu,jo a obe cd jsou skvela furt jeposloucham urcite si je kupte litovat nebudete
  • Shakira

    Shakiru zbiram uz od malicka a strasne se mi libi jak zpiva...
  • mila alischko jedinej kdo je na tyhle planete vadnej ses¨ty tak sem laskave nepis takovy blaboly jo a martine sory ja si nevsimla toho co psala tahle kunda
  • to martin

    prosim te kde si nasel ze shakira onanuje prad kamerou! no urcite to nebylo v tom predchozim prispevku ten sem psala ja tam nic takovyho nebylo!
  • shaki

    Shakira je oprvdu fajnová holčinamě se osobně moc moc líbí je perfektní zpěvačka,a moc dobře tančí je ůplně krásná má nádherný oči,vlasi a tělo. Co se týče toho předchozího příspěvku že Shakira onanuje před kamerou tak at se ten kdo to napsal zamyslí nad sebou,přemýšlej předtím než něco napíšeš! Jonak Shakiře moc moc fandím a držím ji palce má krásný hlas a je sama osobě moc krásna. Zatím čauky
  • hele ona ted nedavno vydala jeste FIJACION ORAL VOL.1 A 2 tak jakto ze to tam nemate!!!!!!!!!!!!!!!!tyto stranky se asi obnovuji tak jednou za 100let ccco?????????? jinak shakira je super ona nemuze za to ze cesko je 100let za opicema
  • Shakira je supeeeer !! :))
  • Piste lidicky

    Piste vsichni kdo fandi Shakire
  • shakira

    Ilove you SHAKIRA.
  • Stránky věnované Shakiře

    Navštivte nové stránky věnované Shakiře : http://blog.lide.cz/lovely.shakira. najdete můžete se zde také přihlásit do jejího fanklbu!!!!!!!! Neváhejte a vstupte
  • Cd

    Ahojte!!! Můžu poslat cd Shakiry Laundry service (normální i limitovaná edice), Fijacion oral, Donde estan los ladrones, Pies descalzos, MTV uplugged, Remixes, Grandes exitos, budu mít i starší cd a Oral fixation, navíc mám většinu klipů (La tortura, No, Ciega sordomuda, Te dejo Madrid, Suerte, Ojos así, The one, Dont brother, Underneath your clothes, Te aviso, Estoy aquí, Un poco de amor....) + pár videí k nahrávání MTV unplugged + Making of La tortura. Když někdo bude chtít, napiště mi na mail a dohodneme se DondeEstanLosLadrones@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit