Přejít na výpis diskuzí

Shania Twain

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ....

    lidii shania mela pred patr lety super pisnicku...v klipu myslim zpivala v cervenych satech a mela tam i psa myslim...byla super akorat vubec nevim jak se ta pisnicka jmenuje a nemuzu ji nikde najit...obcas hraje v radiich ale nikdy nejak nezaregistruju jak se jmenuje...nevite nekdo nahodou?? moc prosiiim... *9* *9* *3*
    • DavidDizzer

      Na youtube to bude Up, tam měla taky psa :D
      • Re: DavidDizzer

        http://www.youtube.com/watch?v=9uO6 XtYSEOQ myslíš tohle? Tak jestli myslíš to tak to není nová písnička ale je stará, ale je moje oblíbená a poslouchám ji pořád! Umím ji zpaměti :) budu ji zpívat v televizi! v SuperStar! ;-)
  • CMT

    Škoda že už delší dobu nefunguje CMT Europe, o pořadech tragicky zesnulého p. Brabce ani nemluvě. Já se tak na počátku devadesátých let spolu s pořadem o country na Radiožurnálu seznámil s většinou amerických country zpěváků.
    Jinak mi zůstal takový dojem, že současná americká country trochu stagnuje, aspoň ve srovnání s koncem let devadesátých, ikdyž je to možná dáno i tím, že jsem trochu s US country ztratil kontakt.
    Jinak Shania si drží vysokou úroveň stále a že zpívá mix country a popu mi vůbec nevadí. Naopak si myslím, že toto míchání stylů není vůbec na škodu. Btw. poslechněte si Sommertime blues od A. Jacksona, Stray Cats a Rush.
    • Re: CMT

      No je vidět, že jsi na Shaniu narazil úplně stejně... Country Express Praha Nashville by sice trochu prazvláštní pořad, ale alespoň přibližoval country umělce i čechům...
      A CMT Europe mi taky hodně chybí... kdyby nebylo "country hitparády", tak bych neznal Faith Hill, Tima McGrawa, Dixie Chicks, Lee Ann Womack, Martinu McBride, Alana Jacksona, Alison Krauss, Clinta Blacka a spooooooustu dalších *9*
      • Re: Re: CMT

        Musím souhlasit,že obou zmiňovaných
        pořadů je velká škoda a že poté co Jiří
        Brabec bohužel předčasně zemřel,se toho moc o světě country music v televizi věru
        moc nedovíme,natož abychom něco viděli a slyšeli.Ani pražské Country Radio už není
        co bývalo v 90.letech.Takže ty obzory,které jsem si v těch letech rozšířil,se mi v posledních letech zase
        zúžily a jelikož současná podoba americké
        country music je dneska až na výjimky trošku někde jinde,tak ten přehled a zájem už prostě takový nemám. I já si
        myslím, že Shania Twain je pořád megastar
        i když na Country Top 4O už převažují
        převážně mladší konkurentky.Asi to není
        opravdu žádný med, udržet se v téhle
        branži stále v popředí zájmu,navíc je už
        takovým trendem upřednostňovat stále mladší a mladší interprety,vyhledávat
        objevy a třeba o takovou stále vynikaající zpěvačku,které je okolo čtyřiceti let,už není takový mediální zájem,prostě na těch nejdůležitějších
        hudebních rádiích se už tak často nehrají.A což teprve u nás.Ostatně, někdo tady v předešlých příspěvcích napsal výstižně, že u nás pro country
        music chybí větší mediální podpora na rozdíl od popu či rocku.Podobné je to
        i pořádáním koncertů am.contry zpěváků.
        Je sice pravda,byli tu nedávno Eagles,
        jenže mám takový pocit,že tím pro letošek
        vyčerpáno.
  • kokosek

    Shania

    Je to super zpěvačka a ještě, že to nevzdala byla by to škoda. Ani se mi nechce věřit, že na svůj věk vypadá tak skvěle mladě. *4* Díky ní jsem si ještě víc oblíbila country písně. Jenom škoda, že tu u nás nemá koncert. Souhlasím, že v rádiích málo hrají country písničky, protože mě vždycky naladí pohodovou náladu. *3*
    • soliter

      Re: Shania

      MÁŠ PRAVDU,ŽE U NÁS SE HODNĚ MÁLO HRAJE AMERICKÁ COUNTRY.DÍKY TOMU,ŽE SHANIA TWAIN ZBĚHLA I K POPU LIDÉ JÍ TU ZNAJÍ Z RÁDIÍ.O JINÝCH STEJNĚ SKVĚLÝCH HVĚZDÁCH AMERICKÉ COUNTRY SE TU MOC NEVÍ.O COUNTRY SE ZAJÍMÁM,SHANIU OBDIVUJI,ALE PRAVOU NEFALŠOVANOU COUNTRY BOHUŽEL UŽ NEDĚLÁ A JE TO OHROMNÁ ŠKODA.AHOJ.KAMILA Z ČESKÉ LÍPY *14*
  • sony22

    ????

    nevite nekdo jestli shania jeste koncertuje? a bude mit nekde v evrope turne?? nebo aspon koncert? *7*
  • Pokec

    Kdyžtak tak napište můžeme o ní pokecat my icq 432617889 a jinak kdyžtak o všem *3*
    • Re: Pokec

      sorry je to 432617990
  • shania

    Ahojki jo sania je nejlepši ja ji znam trochu osobně byla jsem na tom koncertš c chicago joo a bylo to boma. *3* *14*
    • Re: shania

      A máš nějaký foto nebo tak ?
      • Re: Re: shania

        no jasně, že nemá... kecá *3*
  • ČR

    Chtěl bych se zeptat jestli někdy do budoucna někdo neví třeba o koncertu u nás.Bylo by skvělé kdyby tady přijela ... Vím jen o koncertech v Německu atd. ale v ČR nic ! *9* I kdyby to stálo 2000 tisíce tak bych na něj šel .. *4*
    • Re: ČR

      Onehdy jsem slyšel na českém rádiu vysílající country hudbu, že v současné době se u nás nenajde nikdo, kdo by byl
      schopen zaplatit takovou megahvězdu jako
      je třeba Shania,či Faith Hill,K.Chesney
      anebo B.Paisley. Mě spíš připadá, že to je proto, že o americkou moderní country
      music není u nás takový zájem a proto
      převládá obava zvát tyto špičkové zpěváky
      neboť nejsou u nás v širším povědomí.
      Koneckonců nejsou slyšet ani na hudebních
      komerčních rádiích a jen sporadicky na tom jediném, které je zaměřeno hudbu-country.
      • Re: Re: ČR

        Happy Brzday To You *1*
      • Re: Re: ČR

        Máš úplnou pravdu... problém je v tom, že tahle hudba tu nemá vůbec žádnou nediální podporu a tudíž ji lidé mají stále zafixovanou jako hudbu kotlíkářů... hnus. Kolikrát poslouchají country a ani o tom neví. A je to pochopitelné, protože i Shania sem dochází v popových verzích *9*
      • soliter

        Re: Re: ČR

        KOUKÁM,ŽE SE O COUNTRY ZAJÍMÁŠ.TÉTO MUZICE BYCH V NAŠÍ ZEMI DALA ZELENOU.POP MUŽE DĚLAT KAŽDÝ,ALE MEZI ZPĚVÁKY AM.COUNTRY JE PRÝ TĚŽKÉ SE PROBOJOVAT.JE TO MUZIKA PLNÁ CITU A MUSÍ SE UMĚT.J.M.MONTGOMERY,G.BROOKS,M.MC BRIDE,B.PAISLEY,BELLAMY BROTHERS,D.PARTON A JINÍ JSOU TOHO ŽIVÍM DŮKAZEM.MĚLI BY NĚJAKOU TUTO MEGA HVĚZDU POZVAT DO SAZKA ARÉNY-VŠICHNI BY MĚLI PUSY DOKOŘÁN! *8*
  • Rozvod

    Tak bohužel už to bude pravda, že se Shania Twain a její manžel Robert John "Mutt" Lange po 14 letech manželství budou rozvádět...
    Mutt se seznámil se Shaniou v roce 1993 a krátce na to začali spolupracovat na jejím prvním albu, které se stalo okamžitě bombou a vystřelilo Shaniu na hudební nebe. A její kariéra strmě stoupala vzhůru. Shania a Mutt napsali spolu všechny písně, které má Shania na svých albech. Mají šestiletého syna Eju a jejich manželství bylo považováno za jedno z nejpevnějších v hudebním průmyslu *9* *9*
  • Dotaz

    Mám takový dotaz. Před lety (tak 6 a více) jsem viděl se Shainou Twain, DVD hodně v country stylu. Nevíte náhodou někdo jak se toto DVD jmenuje.
    • Re: Dotaz

      Jmenuje se to "UP CLOSE AND PERSONAL" a spolu se Shaniou jsou účastni i Alison Krauss a Union Station. A je to vážně nádherný!:)
  • shania

    Je to velmi krásná ženská

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit