Přejít na výpis diskuzí

Shania Twain

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • shanika

    Shania je pro me ta nej nej nikdo od nas ze skoly ji neznal dokud jsem neprinesla referat o ni ... potom se jim zacala libit pisnicka MAN ! feel like Woman .. nevim jestli ji jeste poslouchji ale ja ji posloucham !!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Shania

    Nevíte někdo, co se s touto skvělou zpěvačkou stalo? Bude ještě koncertovat? Nikde nemůžu najít odkazy z nejbližšího minulého (ani budoucího) období.Přivítám každou informaci.Díky! H.
    • Re: Shania

      na jaře roku 2008 měla vydat album, ale Mutt ji podvedl a tak ukončil jejich 14leté manželství, tak teď parcuje a dává se dohromady.
  • Je to anděl

    Zdravím všechny vyvolené co následují andělské volání tohoto nebeského stvoření!Shania Twain je něco nadpřirozeného,co k nám přišlo z vyšší úrovně bytí,při poslechu jejího zpěvu se mi obličej křiví dojetím-ta síla,ta neuvěřitelná SÍLA,to je něco co bych přál pocítit každému-je jediná a nikdy se jí nikdo nevyrovná.
  • Shania je fajn

    Shaniu mám velmi rád, z jejich klipů je vidět mnoho romantického i fantastického - zvláště pak I am Goona
  • ST

    skutočnej je shania stále pastvou pre oči i uši.... škoda, že teraz mlčí
    apropo: čím je staršia tým je milejšia
  • Shania

    Shania je prostě SUPR kočka, která se jen tak nevidí a stále zraje do krásy (krásné a milé stvoření)
  • Fakt skvělá spěvačka !!!! Obdivuju jí má moc hezkou image *4* ! *4*
  • shania

    včera jseme se zasnoubili, to čumíte co!! *14*
  • shania

    Shania je ta největší kost pod sluncem. A je jenom moje:) *14* *14*
  • shania

    Shania je ta nejkrásnější, nejdokonalejší žena jakou jsem kdy viděl, už 3 roky jsem do ní blázen a není den kdy bych si ji nepustil. Je mi 19 a kdykoli si pustím From this moment on tak sem ůplně naměko:) Mám v plánu za ní odjed, zbavit se toho jejího a hned potom s ní stávím celej zbytek svího života!ALE TO SI NECHTE PRO SEBE. *1* *1* *1*
    • Re: shania

      napřed se ale nauč pravopis
      • Re: Re: shania

        len ho nechaj však má len 19 rokov. ST by mu mohla byť aj babkou
        • Re: Re: Re: shania

          No, mámou možná, ale babkou - to snad ne. Shania se narodila r. 1965, tak si to spočítej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit