Přejít na výpis diskuzí

Shannen Doherty

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shannen Doherty má rakovinu.

  • Luky1987

    Dobrá herečka a bola to kočka v Beverly Hills 90210 

  • kirushka97
    Všechno nejlepší :) :) :)
  • Všechno nejlepší jsi nej *14* *14*
  • vše nej!!!!!!!!!!!jseš skvělá herečka
  • kiss.miss
    upřímně herečku Shannen Doherty mám moc ráda ve všech filmech ale postavu Prue Halliwellové nemužu vystát kvůly její namyšlenosti a tím že se naučila bojovat(kickbox) jako Phoebe .To přehnaly!
  • Máš pravdu! *3*
  • To si nemyslim!
  • Takže už mě s tim štvete furt jenom nelíbí se mi Prue nelíbí se mi Paige ach jo já mám Prue s Piper a s Phoebe že jsou BESTTTTTT ČARODĚJKY a nemám rada paige a tak me s tim neštvete *16*
  • shannen je nej herecka (hlavne v rili prue halliwellove) skoda ze v carodejkach dlouho nehrala .
  • Prosím hlasujte pro Shannen
    http://www.elite-vune.cz/muj-obal/14652
  • Když v čarodějkách skončila,bylo to dál už divné..ze začátku bylo pro ně bojování s démony legrační a co už Shannen (Prue Halliwell) odešla,je to čím dál tím víc smutné.. *9* *9* *13*
  • promin za odoždění...Shannen vím, že tenhle vzkaz číst stejně nikdy nebudeš, ale i tak mám skvělý pocit z toho, že může mé BEST herečce poblahopřát k narozeninám takže : všechno nej Shannen Doherty a mnoho štěstí do tvého manželství..:)

    SHANNEN DOHERTY : Good Evening Shann my name is Camila and I am your a big fan.! You are the distinctive.!!! Happy birthday and sorry that I write now to! Thank you....
  • teruliska
    Svatá pravda. Byla z nich nejlepší. Ty ostatní díly, už nestojí vůbec za to. *9*
  • teruliska
    Přeji ti všechno nejlepší. *4* *3* *14*
  • je mi líto že prue odešla ze seriálu čarodějky byla z nich nejlepší :)když pak ze seriálu odešla už to nebylo ono :) *9*
  • Mě se taky víc líbily díly s Shannen, Rose (Paige) je taky dobrá, ale měla sem radši Prue. Byla prostě super a je mi líto že ze seriálu odešla... Bylo by super kdyby jí dali novou šanci... *9*
  • souhlasím s tebou
  • Shannen je super herečka já jí mám moc moc ráda. Je škoda že že umřela (odešla z charmed ale to nevadí protože pak přišla paige a aspon jsme se dozvěděli jak to bylo s jejich mamou a světlonošem Samem . je škoda že jí pak nevzalo spátky když chtěla hrát v 5 serii že jí obživí protože by byli dobrej tým i s Paige . a kdo nemá rád tuhle herečku Tak na těchto stánkách nemá co dělat :D shannen love *14* *3* *2* *1* *16* :D
  • ajulinek934

    Re: Venegeance

    jn už je to dlouho :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit