Přejít na výpis diskuzí

Shannen Doherty

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hodne stesni

    hodne stesti sahnnen .....byslas pro me nej carodejka *14* *14*
  • Best!!!

    She is best *1*
  • Prue je N-E-J

    Prue mám ze všech čarodějek nejraději *3* Je S-T-R-Á-Á-Á-Š-L-I-V-Á škoda že ve třetí ředě odjde *10* *9* *10* . Musí jí nahradit Paige *9* *9* *9* . Prue je ta NEJNEJNEJ čarodějka *4* *1* *4* . Prostě Ách, jo *8*
  • Prue

    chudák Prue byla moje nejoblíbenější čarodějka. A teď je tam místo ní ta blbá Paige *9* *9* *9*
    • maggie611

      Re: Prue

      proč furt všichni dokola melete ,,chudák Prue musela umřít" a ty co me nejvíc štvou ještě přidaj ,,a ted je tam ta blbá Paige" takže prosím nenadávejte Paige! Prudence musela umřít protože Shannen chodila opilá na natáčení takže nadávejte jí! Paige ten seriál vlastně zachránila protože ten mohly klidně ukončit třetí řadou! nebyl by Wyat, Chris, Billie, Coope, Henry- protě NECHTE PAIGE NA POKOJI!! mam taky moc ráda Prue , ale to neznamená že vás necham urážet Paige jejím jménem!!!! *16* *10*
      • Re: Re: Prue

        proč to pořád řešíte?vy jste u toho nebyli,jestli shannen byla nebo nebyla opilá!!a můj názor je,že seriál se potom s paige akorát natahoval a už to nemělo takovej dobrej nápad jako v prvních třech sériích...Do 5.série to bylo ještě dobrý..Pak se to už táhne dolů...Jenom rodinný problémy a s démonama to už je nuda...
        • Re: Re: Re: Prue

          já si spíš myslim že ty díly s Paige jsou 1000x lepší než ty s Prudence!! a navíc a když ti to přijde o ničem tak proč sem lezeš? když se ti to tak nelíbí jak řikáš a ty rodiný problémy tam jsou jen s Prudence a pak ne takže nekecej, jasný? *13* *5* a Paige je ůžasná *14*
          • To si nemyslim!
          • Re: Re: Re: Re: Prue

            já semka jdu podpořit jen Shannen.Todlek je fan stránka Shannen a né diskuze charmed... *1* jinak proč sem lezeš ty,když se ti nelíbí díly s prue? niki *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Prue

              kdo řiká že se mi díly s Prue nelíbí? já jen nechci aby ste Paige dávali za vinu že odešla Prue - toť vše *5*
    • Re: Prue

      Ty kravko Paige je taky moc moc dobrá tak neměj hemi....
      Já je mam ráda všechny stejně a tak si to vem jako kdyby tam někde ¨někdo bylo pak by musel odejít a místo ní nebo něho bys tam přišla ty taky by se ti to nelíbylo kdyby ti takhle někdo nadával...
      Paige je náhodou super.... *10* *16* *14* *1* *3*
    • Re: Prue

      A tobě se Paige nelíbí?..Měš jo..Ty ji nemáš ráda kvůli tomu že Prue odešla?! *7*
    • Re: Prue

      jj souhlasím *9* Prue je nej!!!
  • natalie19

    super herečka

    Já ji mám ráda.I když sice brala drogy a chlastala,ale je to její věc.Když z vás by někdo bral drogy a chlastal a byl by to váš kámoš,neříkali byste že ho nesnášíte...ak fakt nechápu proč pomlouváte a nadáváte i Shannen.Pro mě je prostě super herečka ať dělá co dělá.
  • natalie19

    super herečka

    Já ji mám ráda.I když sice brala drogy a chlastala,ale je to její věc.Když z vás by někdo bral drogy a chlastal a byl by to váš kámoš,neříkali byste že ho nesnášíte...ak fakt nechápu proč pomlouváte a nadáváte i Shannen
  • charmedka-jana

    uzasna

    je to uzasna herecka....
    vazne nejlepsi herecka....
    jen tak dal,jenom porad doufam ze by se vic proslavila i u nas :-)
  • nikk

    Chjo

    škoda že jí vyhodili z čarodějek mě Rose McGowan moc nelíbí je jako sejra *15*
    • maggie611

      Re: Chjo

      jo jo jo- jen si jí nadávej! ale že zachránila ten seriál ti neva co?
    • Re: Chjo

      *1* *1* ...Oni ji vyhodily protože přicházela na natáčení opilá..Nechápu proč se opíjela *7* *7* *8*
      • Re: Re: Chjo

        To já taky ne ale měla asi sví důvody.... *14*
    • RE:

      oni ji z čarodejek nevihodily!!!!!ona uz tam nechtela dal hrat protote jse musela jit starat o nemocneho otce. *13*
      • Máš pravdu! *3*
      • Re: RE:

        Máš pravdu i ne...
        Shannen opustila serial kvůli nemocnému otci... ale i kvůly neschodám s Alyssou Jane Milano.... *3* *15*
      • Re: RE:

        Ne o otce, měla neshody s Alyssa Milano....četli jste příspěvek ne? *7*
        • Re: Re: RE:

          Já jsem četla, že se domluvili že odejde, protože měla problémy s pitím a párkrát přišla na natáčení opilá. Ono to bylo vidět v tom díle, kde umře, že tam ukázali, jak spadla a nic víc, žádné umírání, žádné proroctví před smrtí, žádné dojemné větičky, prostě nic ...:) ... *4* Ale taky mi bylo líto, že odešla ... Měla jsem jí nejraději
  • dea.ph.sd

    Shanny je nejlepsi

    Ahoj, nechci nekeho ovlivnovat nebo mu vnucovat svuj nazor, ae Shannen je nejlepsi herecka jakou znam. Libila se mi jak v Charmed, tak v BH 90210, a i v jinych filmech. Videli jste treba: Another Day, a nebo Christmas Caper..:-) jestli ne, tak doporucuji. *1* *1* MVMR vsem co maji Shanny radi. Jo a vubec nepripomina Dadu..Dada je krava, a Shann je mnohem hezci.
  • ivcaxxx

    prue

    teda jako já jsem měla prue nejraději ze všech čarodějek,shannen je skvělá herečka a chtěla jsem aby pořád hrála v čarodějkách ale oni si museli najít náhradu Paige.Ta je sice taky docela dobrá ale prue byla nejlepší ach jo !!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit