Přejít na výpis diskuzí

Shannon Leto

OSOBNOST 5.2.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 94katka

    jared neasi xD

    Tak jako oba jsou hezcí..ae mě přijde hezčí JARED *14* nwm..každej má jinej vkus..ae promě JARED 4EVER *14* *1*
  • Jeden jako druhej***

    Shannon i jewho bráška Jared jsou fakt moc super kluci. Miluju na nich, že jsou tak umělecky nadaný. Zpěv, hudební nástroje, kapela, ochrana přírody, zvířat atd., atd... to na nich naprosto žeru *14* Ale nejsou jediní! To samé platí i o Tomovi a bývalém členovi Mattovi! I LOVE 30 STM! *3*
  • WOW....!!!!

    Holky nevyřáděný...klííííd!!!! Jsou to obyčejný lidi, nač ten povyk? Jared by z vás zdvihnul prostředník. Teda ukazovák *13* nebo spíš jen povytáhnul obočí a trpce se usmál. Nebo možná vůbec ne, vypadá, že má svatou trpělivost... Ale jinak 30STM jsou very really ok.
    • Re: WOW....!!!!

      fajn jestli pro tebe hudba něco znaméno což pro mě jo :)) :D tak je neberu jako normální lidi a když někdo má tak velký ego a charisma jako bratří :D tak nwm :)) ae ok ,,ll,,
  • Blog

    Ahojík všem fanouškům chtěla jsem vás poprosit, kdyby jste se koukli na můj nový blog, dělám ho dva dny :-D pls, nechte komentář co bych třeba měla zlepšit, kromě toho, že by tam toho mělo být víc :-Dnebo jestli se vám tam líbí:-)Můžete i hlasovat, Mějte se hezky papííík :-)--- rostenkablog.blog.cz
  • K ZBLITÍ

    Blila bych z něho stejně jako z jeho teplýho bráchy *16* *5* *9*
    • "že jste slavní poznáte podle toho, že o vás začnou ostatní říkat, že jste gay" -Jared Leto
    • musim souhlasit kdyz se ti nelibej tak jsem nelez ani jeden neni tepli Jared i Shannon maj oba prítelkyne
    • Re: K ZBLITÍ

      Dřív než něco takovýhleho napíšeš tak nejdřív zkus přemejšlët :)) :D když plácneš že je někdo teplej jen tak, tak je to srabáctví a i kdyby byl tak co?! to neni nic strašnýho je to jeho věc takže.. :D :)) a vážne tohle je fanclub a ty tu nemáš co dělat, jak vidíš tímhle tu nikoho neohromíš :)
    • Re: K ZBLITÍ

      takovýhle zmrdi jako ty mě tady serou!!! Nelez sem, tohle je FANCLUB (překl. pro idioty - klub pro fanoušky) a ty tady nemáš co dělat, nepatříš sem!
    • Re: K ZBLITÍ

      Drž hubu ty čupko jedna co sem vůbec lezeš když ti vadíííí!!!!!!! Jaredek je uplně nej krásnějšííí a jeho bráška taky a Tomo taky!!!!!! Neser mě a prej teplýýýý hahahahahaha tak to sem může napsat opravdu jenom lemra !!!!!! *15* *10* *16* *8*
  • bráškové

    mno dneská má náš andílek narozky! všechno nej Shannone! Musim se vám ale přiznat kolikrát se nemužu rozhodnout o tom kdo je hezčí jestli Shannon nebo Jared mno asi oba stejně *4* ale asi mám radší stejně shannona!
  • je stejně krásnej jako Jared

    To máš celkem pravdu,ale Jared se Shannonem by bez sebe nemohli bejt ani vteřinu,jsou to takový čísla,ale úplně v pohodě lidi a nejlepší a nejkrásnější bráchové co znám,akorát mě štve,že je v tomhle funclubu tak málo lidí *9*
  • JARETŮV STARŠÍ BRÁŠKA

    Shannonh Leto, starší "bráška" Jareta Leta. Člověk jenž je stejně okouzlující jako jeho bratr. *14* Shannon působí takovým nevinným dojmem, on je ten hodnější ze sourozenců. On je ten andílek *4* . Je dost sympatický, ale podle mně žije ve stínu svého bratra *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit