Přejít na výpis diskuzí

Shia LaBeouf

OSOBNOST 11.8.2007 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wow

    teda tady je nuda...pojd te to tu rozjezd....wow,takze shia..no co bych rekla....nelibi se mi,ale nejak me fascinuje,takze se mi asi libi...ja sama nevim....no a dale nevim co rict *1* *1*
  • Holes

    Já ho viděla v Holes (Díry) .. Je to super film a Shia v něm hraje fakt skvěle *4*
  • Saw..

    a nehrál náhodou ještě v Saw a v Konstatínovy?? *7* *7*
    • Re: Saw..

      V Saw to nevím,ale v Constantine hrál *4*
  • výslovnost

    holky ptala sem se učitelky,která učí francouštinu a podle ní by se to mělo číst "Labéf"
    *14*
    • Re: výslovnost

      Jasný, la bef, to "e" uprostřed musí být něco mezi "e" a "o"... Se učím francouzsky a slovo "hovězí" máme v učebnici docela často *1*
  • adresa

    ahojky helky a nevíte někdo jeho adresu??jako myslim třeba napsat o podpis... *3*
    • Re: adresa

      Najdi si strnku www.shialabeouf.us tam najdeš všechno akurát anglicky a tam dole je aj adresa.Taky mu píšu je plostě boží a talentovaný *14*
  • WOW

    Ten to teda vychytal... ehm, sorry za mylnou informaci...
  • Správná výslovnost

    jeho příjmení se vyslovuje Laba - je to francouzsky, takže žádný labouf
    • Re: Správná výslovnost

      Souhlasím, že se to čte LABA .....Stačí se podívat na youtube..... *3*
    • Re: Správná výslovnost

      Souhlasím, že se to čte LABA *3* .....Stačí se podívat na youtube.....
      • Re: Re: Správná výslovnost

        Ale blbost... Sám Shia to vyslovuje nějak... hmm... asi jako LaBf...
    • Re: Správná výslovnost

      To je pěkná blbost.... *1* *1*
  • Taky dotaz

    Myslím, že se to čte LaBouf. Hele, jaktože v roce 84 mohl hrát ve filmu, když se narodil až 86??? A proč tam nemá napsáno, že hrál v Constantineovi??? Jako herec je dost dobrej, ale ještě asi před rokem byste o něm na českym internetu nenašli ani slůvko (což mi fakt štvalo). A Transformers taky sqelej film.=))
  • dotaz:)

    mám jen dotaz :) jak přesně se vyslovuje jeho příjmení?? furt na to nemůžu nějak přijít.. :) dík za odpověď :) papa *1* *9*
  • Shia

    Shia se čím dál častěji propracovává na pořádnou celebritu.ten kluk je vážne pašák.Jak v Disturbii tak v Transformers dokázal že hrát umí.Snad tě výjde novej Indy *4*
    • Re: Shia

      hojik shia kabeouf je fakt kus a ja ho miluju myslím že se to méno vysovuje Šaja Labaf ale ubec nwm jsi boží :) .) .-) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit