Přejít na výpis diskuzí

Shia LaBeouf

OSOBNOST 11.8.2007 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • where

    víte kde přesně žije?kalifornie nebo kde sem se nikde nedočetla *4*
  • nwuhfuwf

    So, pro přesnost: za 1. v SAW nehrál, za 2. ve filmografii zapoměli napsat jeden z jeho nejlepších filmů Eddie a Tru a za 3. na těch fotkách mu to fakt sluší, ale to věc názoru.
  • filmografie

    všim ste si někdo že v tej filmografii neni napsaný že hrál v Constantine koukala sem na to a hledala kde to je a řikala sem si asi sem slepá ale tady to fakt neni *1*
    • Re: filmografie

      ale je tam
  • hovězí:)

    Lidi,napadlo vás že se to nepíše Boeuf(což fakt znamená hovězí),ale Beouf,což nic neznamená?
  • BOMBA

    to je pravda,ve filmech je prostě božskej *14* *14* *14* a Konstatin je blbej flm,protože tam umře *9* *9* *9* *16* ...... *1*
  • Proč řešíte fotky?:)

    Nazdárek holky...nevim proč řešíte fotečky:)..třeba neni moc fotogenickej a nebo je tady má blbý...ale já neprosto "nemůžu" z těch jeho kouzelnejch pohledů v jakýmkoliv filmečku..má tak nádherný oči..z toho pohledu se mi podlamujou kolena;)...Shia neokouzluje vzhledem,ale neuvěřitelným charisma!:)..je něco mezi klukem "od vedle" a už dospělým chlapem..no zkráta neuvěřitelně sexy *14*
    • Re: Proč řešíte fotky?:)

      Pravda *4* .. a treba na nekterejch fotkach vypada jako debil *14* ale proste aspon jsou vtipny.. je proste wrrrr kolousek *14*
    • Re: Proč řešíte fotky?:)

      Máš napsostou pravdu!!! Má fakticky nádherný oči...a stejně jako tobě se mi z toho podlamujou kolena!:D A taky souhlasím s tím, že má neuvěřitelný charisma! Vlastně souhlasím se vším, co jsi tady napsala!=)
  • Shia

    Je fakt luxusní, ani ne peknej ale proste je takovej Soumíík a hlavne cuuute a ja nvm co, ale DABING v Tranformers je síla *9*
  • jůůů

    jezis ten je tak krasnej *14* *14* ale na těch fotkách vypadá jak debil *9* *9*
  • Frcime frcime holoubkove

    Ale lidi, kde to vazne???Krasne si tu demonstrujeme a cekáme, ale kdyz sem nekdo prijde... sup piste frcime!!! je to proste bombaaaaa *14* ale ty fota *9*
  • Wrau

    Wrau libi se mi a uz nvm co psat...jenom, ze jeho fota jsou fakt siiila *1* *1* *1* *1* *1* *1* nektery... jinak je to big soumen *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit