Přejít na výpis diskuzí

Shia LaBeouf

OSOBNOST 11.8.2007 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klariss

    Shia

    Krásný jméno :) fešák kluk a velmi talentovaný.Ten to někam dotáhne..i když už dosáhl!Nojo i mladí kluci můžou být skvělý herci *3*
  • je to zdes

    je to ten nejvetsi zdesak na svete a kdyz ho vidim tak se uplbne smeju a malem z neho bliju jak se vam takovy blb muze libit
    • hey how you talk about him you are normal.You think that is stupid,but he is not stupid unlike you handsome.I saw him with my own eyes and believe it or not is fine.
  • Kaků

    Jááááá ho tak žeru. je tak sex a milej a vůbec. Ve filmu Díry má ale taký hezký vlasy hey. Seznámila jsem se s ním tedy v Transformerech. Hned se mi na pohled zalíbil. Vyhledala jsem si filmy, kde hrál. Mám je doma všechny a upa to miluju. nedávno, teda včera dávali na Nově Disturbia a pozvedlo to ve mě lásku..
    I LOVE YOU SHIA, VERY MUCH !!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    Kéž bych ho někdy potkala !!!!!!!!!!! *9*
    • Re: Kaků

      Jsme na tom úplně stejně ! já ho taky úplně láskuju,když den se dívám alespoň na jeden film s ním! *14* *14* *14* je úžasný! chci ho domů!
  • fórum

    Ahojky. Založila jsem na lidé.cz fórum o Shiovi budu moc ráda, když se přidáte! http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=103297
  • Rap

    ... a taky skvěle rapuje *1*
  • h.f.2babetca

    Nuda

    Je tu nuda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ved o Shiovy sa da kecať celý život a tu to len zapadá prachom *16*
  • Shia LaBeouf

    Ahojky lidi,
    takže co napsat k Shiovi?? Poprví jsem ho viděla v Indiana Jones 4 kdysi mě ani tak moc nezajímal ale pak jsem shlídla vsechny jeho filmi až na New York, I love you kterej ještě nešel do kin. Myslím že je fakt talentovaný a hodně pěkný. Má okouzlující oči a nádhernej úsměv. Škoda je že nemám ani tu nejmenší šanci ho potkat nebo s ním něco mít že?? Ale věci sou různé bylo by to krásné je moc prima a takovýho kluka sem neviděla nedělá frajera je prostě sám sebou je vtipnej roztomilej a podle toho co jsem viděla umí i nádherně líbat!!!! Je to kluk kterej se jen tak nevidí,.... Mám doma všechny jeho filmi a úplně z nich nemůžu. On je prostě něco víc než všichni a bude strašně třeba žárlím na Megan Fox že s ním hrála a na všechny herečky ale co se dá dělat?? Strašně sem se zabouchla a to se nezmění zůstane navždy v mím srdci tak to prostě je ON je pro mě vše i když ho neznám tak podle toho co jsem viděla ho prostě miluju!!!! Teť mu pudu psát doufám že odepíše jinak se tu mějte ahoj !! x)

    SHIO LABEOUFE miluju tě NAVŽDY * MY AND YOU´´TOGETHER FOREVER * LOVE * x-*
    • Re: Shia LaBeouf

      mama mia taka tlama se ti libi fuuuj *15*
      • Re: Re: Shia LaBeouf

        Prosimtě nemel tady nesmysli, nikdo na tebe neni zvědavej... máš úžasnej vkuz když se ti tak krásnej kluk nelíbí... OMG! *8*
        • Re: Re: Re: Shia LaBeouf

          Ses slepa ty kravo vole je to zdes *9*
    • Re: Shia LaBeouf

      Tx z něho asi fakt nemůžeš co ??? Ty ho musíš uplně totálně milovat *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Shia LaBeouf

        ja ho taky hrozěn miluju mám doma podpis který mi přivezla segra z londýna a jsem na něj pišná když vím že ho měl shia v rukách moje segra ho viděla a to ji hrozně zavidím je uplně božííííííí miluju ho :) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jajajaj

    Zapomneli film Oko Dravce *14* bomba film
  • v.e.r.k.a

    Shia

    Shia je fakt moc hezkej *14* a moc dobrej herec
  • kordelie

    KORDELIE

    ACH MŮJ BOŽE JE TAK SEXY A VE FILMECH HRAJE TAK ŽE Z NĚHO PROSTĚ NEMŮŽU MILUJU HO LÍBÍ SE MI VE FILMU TRANSFORMERS A INDIANA JONES A KRÁLOVASTVÍ KŘIŠŤÁLOVÉ LEBKY *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *14* *14* *4*
    • Re: KORDELIE

      Jo tak to máš recht v tom Transformets je pěknej a taky ho miluju jen mi vadí Megan Fox děvka jedna Bláznivá
      • nik011

        Re: Re: KORDELIE

        ses normani co ti jako vadí Megan Fox ,dyt spolu nic nemaj!! jžs!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit