Přejít na výpis diskuzí

Shia LaBeouf

OSOBNOST 11.8.2007 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda že už nebude hrát v Transformers :((... těšila jsem se že tam bude a ho*no! budou tam nový herci:/ doufám že to bude pěknej film *13*
  • Happy Brithday :****************************** *14* *14* *14* *14* *14*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší !!! *14* *14*
  • všechno nejlepší k narozkám seš dost dobrej v transformers *4* *4*
  • No vy ste vypatlanci twl. Jeho jméno se čte [šáj labůf] koukali ste se vůbec někdy na uvádění trasformers ?? tam to takhle říkaj chytráci, si to někdy pusťte
    • opravuju se je to [šáj labaf] ale i tak to říkáte všichni špatně.
  • já mám jeho autogram a byla jsem za ním úplně sama a to mi je 15 udělala jsem si sním pár fotek a ty mám vylepeny na zdi v mém pokoji a v té americe jsem tam byla s tetou jinak by mě tam nepustily když jsem mu položila otázku jestli mě nedá autogram tak mě odpověděl jasně beiby samořejmě anglicky když jsme odjížděli tak mě políbil bylo to od něho sladký já mám stejný oči jako on a jeho jméno se čte (ší lejbilaf) mimochodem.já mám včechny jeho filmy.Jo a jěště mi ukázal své medajle za marathon a jěště jiné sporty i za filmy, má pěknej dům a jeho pokoj je boží dala jsem mu mou fotku a on si ji hned nalepil na zed a napsal kní něco a já jsem to nemohla přeložit.
    • Joooo tak to se máš , zavidím :)
    • ty si pizda. Sis přeložila na goglu ne ??? takhle se to čte jenom na goglu tak zase nědělej jo *5*
      • na googlu jsem to nepřeložila ty zas nedělej ze sebe chytráka že to víš jak se to šte
    • Jo a ráno si vstala a měla si nohu v nočníku ne *1* *7*
      • ne neměle magore
  • kdo ho viděl at to tady napíše já ho viděla pře 2 rokama *3*
  • s nikým se hádat nebudu (každý má svou pravdu) a je to celkem zábava číst, ale než sem napíšete něco čím jste si "naprosto jistí" tak se koukněte na takovou věc (myslím, že se to jmenuje Youtube :) ) a opravdu si poslechněte jak se jeho jméno vyslovuje, prosím, protože to co tady píšete rve uši ikdyž to neslyším.
  • Já jsem ho viděla na vlastní oči je úžasnej kdybych mohla tak se tam přestěhuju. a jeho jméno se čte (ší lejbilaf) mimochodem.
  • A pro ty kteří nevědí jak se vyslovuje jeho příjmení tak se to čte
    ŠÍA LABAF *3*
    • a pro tebe se jeho jméno vyslovuje [šája lebaf] *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit