Přejít na výpis diskuzí

Sia Furler

OSOBNOST 31.12.2012 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sia ma uzasnej hlas
    a ty mali dite co pises fuj si to di cpat nekomu koho to bude zajimat ty prase jedno maly *16* *12*
  • Hele ber te to takhle hateři
    Nelíbí=neserte
    Mě se nejvíc líbí chandelier
    Umím ho celý xD
  • Sia má fakt super hlas :) její písničky mají energii :) je super ona i všechny její písničky :)
    • naprosto souhlásím *3*
  • fuuuuuuuuuuuuuuj *12* *12*
    • Jdi si poslouchat ty tvoje buzničky.
    • Hele Direcionerko ty radši zmlkni protože 1D není taky žádná sláva jenom kluci kteří zpívají úplně průměrně. Sia má neskutečný hlas *16*
    • Radši se nevyjadřuj když máš akorát přihlouplé názory podle vzhledu
  • Emilidzex
    Mě se hrozně líbí všechny její písničky co proti její písniček máte kromě chandelier? *13*
  • Ahojky :D
    Píseň Chandelier je fakticky boží.Jinak ty ostatní jsem ještě neslyšela.Vlastně jednu ano,ale nepamatuji si její název :D
  • Luky1987
    Tuhle zpěvačku Siu nemusím a jediná dobrá písnička od ní je Chandelier, ty její ostatní stojej fakt za prd
    • Sia je opravdová zpěvačka, která dokáže zpívat živě bez jakýchkoliv skřeků.. :-)
      Její písničky mají hloubku.
    • Jak si můžeš pro Boha svatého dovolit napsat tohle ?
  • Luky1987
    Sia je dobrá zpevacka a písnicka Chandelier se mi taky moc líbí
  • Sia je skvělá líbí se mi její písničky :) Nepatří mezi ty zpěvačky který se pořád jen ukazujou polonahé... Ona se spíše zabývá hudbou... A Chandelier le uplně boží ! ♥ :)
  • love007
    Upřímně se nedivím, že v klipu Chandelier nebyla ona sama ale jen ta holka...:p Je to úžasná píseň, hned potom co jsem ji slyšela po prvé - zamilovala jsem se *3*
    Ale ty její ostatní písně prostě stojí za prd!! a Klipy jsou ještě horší - nikdy mi prostě nebyla moc sympatická... Ale Nechci její tvorbu hodnotit jen podle jejího vzhledu a podle klipů - ale prostě mi ty její klipy příjdou maximálně úchylný a klip Chandelier já osobně moc nechápu...Ale nevadí mi to! Alespoň je to důkaz toho, že má v sobě alespoň kapku soudnosti *7*
    Ukřižujte mě lidi!!! Tohle je můj názor a stojím si za ním *11*
    • Můžeš si prosím Tě o tom něco zjistit, než něco tak debilního napíšeš?
      Velice pitomý názor.
    • Luky1987
      love007 máš pravdu jediná její dobrá písnička je Chandelier, ty ostatní stojej fakt za prd
    • Som velmi zvedava na to ako by si natocila klipy ty a zaspievala by si to este lepsie ;) na to sa rada pozriem ;)
    • Každej má jinej názor :) Sia je skvělá líbí se mi její písničky :) Nepatří mezi ty zpěvačky který se pořád jen ukazujou polonahé... Ona se spíše zabývá hudbou... A Chandelier le uplně boží ! ♥ :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit